Panionios – Panaitolikos 3:0

Panionios GSS wygrał 3:0 z Panaitolikosem Agrinio w sobotnim meczu 9. kolejki Super League Souroti.

Już w 2. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Z kornera piłkę dośrodkował Srđan Spiridonović, a ta po bardzo złej interwencji Dimitrisa Kyriakidisa trafiła do Giorgosa Masourasa, który strzałem z ostrego kąta zmieścił piłkę tuż przy słupku. Niespełna trzy minuty później było 2:0. Wyrzucona z autu piłka trafiła do Giannisa Oikonomidisa, który będąc blisko linii końcowej boiska wycofał ją do Panagiotisa Korbosa, który na raty zdołał trafić do bramki gości. W 27. minucie strzał z dystansu Oikonomidisa wybronił Kyriakidis, ale na miejscu był Fiorin Durmishaj i skutecznie dobił futbolówkę do bramki.

3 Lis 2018 - 16:15 | Stadion Nea Smyrnis | Widzowie: 1 170 Super League 2018/2019 | Kolejka 9
| Do przerwy: 3-0