Aris – Olympiakos 0:1

Aris Saloniki przegrał 0:1 z Olympiakosem Pireus w niedzielnym hicie 9. kolejki Super League Souroti.

W 5. minucie piłka trafiła w polu karnym do Kostasa Fortounisa, którego uderzył na bramkę, ale minimalnie chybił. W 18. minucie z rzutu wolnego wywalczonego tuz przy linii pola karnego uderzył Mateo García, ale José Sá wyczuł intencje strzelca. W 20. minucie do ładnej centry z lewego skrzydła wyszedł Lazaros Christodoulopoulos i głową starał się pokonać Juliána Cuestę, ale golkiper pewnie chwycił futbolówkę. Chwilę później Alex Menéndez strzelił z kilkunastu metrów na bramkę Olympiakosu, ale był to za słaby strzał i Sa zablokował piłkę. W 35. minucie Sa sparował nad bramkę świetne uderzenie głowa Nicolasa Diguiny.

W 67. minucie Olympiakos wyszedł na prowadzenie. Piłkę po doskonałym krosowym podaniu Bibarsa Natcho przyjął na lewej stronie Leonardo Koutris i błyskawicznie odegrał ją do wbiegającego za plecy obrony Ahmeda Hassana, którego Julián Cuesta nie mógł zatrzymać. To wystarczyło gościom z Pireusu do rozstrzygnięcia meczu na swoją korzyść.

4 listopad 2018 - 18:00 | Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa | Widzowie: 8 243 Super League 2018/2019 | Kolejka 9
| Do przerwy: 0-0