LE: Olympiakos – Dudelange 5:1

Olympiakos Pireus wygrał 5:1 z F91 Dudelange w meczu 4. kolejki grupy G Ligi Europy.

W 6. minucie piłkę wstrzeloną przez Daniela Podence wypiąstkował Landry Bonnefoi, ale trafiła ona do Mady Camary, który uderzył w środek bramki, a tuż przed nią piętą do siatki skierował futbolówkę Vasilis Torosidis. W 15. minucie Z lewego skrzydła piłkę zagrał Kostas Tsimikas, a ta przeszła między obrońcami i trafiła do Kostasa Forotunisa, który z ostrego kąta trafił do bramki. W 26. minucie centrę z prawej flanki Forotunisa efektownie „nożycami” wykończył Lazaros Christodoulopoulos i Olympiakos prowadził już 3:0. W 36. minucie Podence dośrodkował piłkę z lewej strony pola karnego, a stojący na siódmym metrze Fortounis uderzył głową nie do obrony.

W 69. minucie i goście mieli swoją chwilę radości w tym pojedynku. Danel Sinani zdecydował się na indywidualną akcję, którą wykończył mocnym strzałem z osiemnastu metrów i zaskoczył José Sá. W 70. minucie Giannis Fetfatzidis uderzył z linii pola karnego, a tuż przed bramką trącił piłkę jeszcze Ahmed Hassan i było 5:1.