Levadiakos – OFI 2:1

Levadiakos wygrał 2:1 z OFI 1925 w ostatnim sobotnim spotkaniu 10. kolejki Super League Souroti.

W 25. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Prawą stroną w pole karne wpadł Souleymane Sawadogo i z ostrego kąta uderzył na bramkę,a le ten strzał wybronił Giorgos Strezos. Jednak odbiła przez golkipera piłka trafiła do Marko Stanojevicia, który wślizgiem trafił do siatki OFI. W 41. minucie Giorgos Zisopoulos podciął w polu karnym Nikosa Korvesisia, za co sędzia podyktował „jedenastkę”. Gola z rzutu karnego strzelił Christos Aravidis. Tuż przed końcem pierwszej odsłony gola strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Stanojević. Jak się okazało, był to decydujący gol.

10 Lis 2018 - 18:30 | Stadion Miejski Livadeias | Widzowie: 1 237 Super League 2018/2019 | Kolejka 10
| Do przerwy: 2-1