AEK – Atromitos 0:2

AEK Ateny przegrał 0:2 z Atromitosem Peristeri w pierwszym niedzielnym pojedynku 10. kolejki Super League Souroti.

AEK od początku meczu był dużo bliżej bramkowej zdobyczy, ale też miał wielkiego pecha. W 16. minucie piłka po uderzeniu z kilkunastu metrów Petrosa Mantalosa trafiła w poprzeczkę. Zaś w 37. minucie Michalis Bakakis strzałem z ostrego kąta trafił w słupek bramki Atromitosu. W 65. minucie po dośrodkowaniu Mantalosa na bramkę gości głową uderzył Tasos Bakasetas, ale futbolówka znów trafiła w poprzeczkę. Goście choć na początku nie mieli dobrych sytuacji w końcówce nadrobili to i wygrali mecz. W 88. minucie duet defensorów Atromitosu wypracował otwierającego wynik gola. Dimitris Giannoulis wstrzelił piłkę z rzutu rożnego, a głową do bramki trafił Spyros Risvanis. Zaś w 90. minucie dwójkową akcję Bruno – Efthimis Koulouris na gola zamienił ten drug.