PAOK – Panaitolikos 2:1

PAOK Saloniki wygrał 2:1 z Panaitolikosem Agrinio w niedzielnym meczu 10. kolejki Super League Souroti.

PAOK od początku miał zdecydowana przewagę, ale napór na bramkę gości niewiele dawał. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w ostatniej półgodzinie meczu. W 63. minucie piłkę z prawego skrzydła zagrał Dimitris Limnios, a wychodzący do niej Aleksandar Prijović nie trafił w nią głową, ale zrobił to obrońca gości Nikos Marinakis i było 1:0. Trzy minuty później po kornerze na bramkę uderzył Jewhen Szachow, ale trafił w poprzeczkę. Jednak piłka spadła jeszcze pod nogi Chuby Akpoma, który z najbliższej odległości podwyższył wynik. W 71. minucie pewność siebie gospodarzy została zachwiana przez trafienie Alhassana Kamary, który zdobył gola mimo, ze obstawiało go trzech obrońców. Ostateczne wynik nie uległ już zmianie i PAOK utrzymał pozycję lidera.

11 Lis 2018 - 16:15 | Toumba | Widzowie: 15 168 Super League 2018/2019 | Kolejka 10
| Do przerwy: 0-0