Liga Narodów: Grecja – Estonia 0:1

Reprezentacja Grecji przegrała 0:1 z Estonią w ostatnim meczu grupy drugiej Dywizji C Ligi Narodów UEFA.

W 9. minucie Giorgos Masouras urwał się obrońcy i wpadł w pole karne, ale jego mocne uderzenie z ostrego kąta sparował na róg Sergei Lepmets. W 21. minucie kapitan Greków Sokratis Papastathopoulos przyjął piłkę zagraną z rzutu rożnego i mimo rywala na plecach odwrócił się i uderzył na bramkę, ale trafił w ramiona golkipera. W 28. minucie z dystansu uderzył Andreas Samaris, czym sprawił duże trudności Lepmetsowi, który bardzo niepewnie wybił futbolówkę. W 44. minucie kilkunastoosobowa grupka kibiców Estonii miała powody do radości, bo ich drużyna wyszła na prowadzenie. Piłkę z lewego skrzydła zagrał Sergei Zenjov, a próbujący przeciąć to podanie Vasilis Labropoulos skierował futbolówkę do siatki.

W 54. minucie Bakasetas głową wykończył świetną centrę Vasilisa Torosidisa, jednak piłka przeszłą centymetry obok dalszego słupka. W 62. minucie z rzutu wolnego doskonale przymierzył Kostas Fortounis, ale piłka odbiła się od słupka. W 79. minucie Fortounis znów uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale tym razem piłkę pewnie złapał Lepmets. W 84. minucie Nikos Karelis uderzył na bramkę „nożycami”, ale estoński bramkarz intuicyjnie wypiąstkował piłkę.

WYNIKI I TABELA GRECKIEJ GRUPY W LIDZE NARODÓW

18 Lis 2018 - 20:45 | Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) | Widzowie: 5 179 Liga Narodów UEFA 2018/2019 | Kolejka 6
| Do przerwy: 0-1