LE: Chelsea – PAOK 4:0

PAOK Saloniki przegrał na wyjeździe 0:4 z Chelsea FC w meczu 5. kolejki grupy L Ligi Europy.

W 7. minucie Jewhen Chaczeridi popełnił błąd przed swoim polem karny i próbując go naprawić popełnił jeszcze większy, bo podciął wychodzącego na czystą pozycję Olivier Giroud, za co ujrzał czerwoną kartkę. W 27. minucie do długie piłki wyszedł Pedro Rodrígueza, który przed polem karnym ściągnął uwagę piłkarzy PAOK-u, po czym zagrał piłkę do Girouda, który z ostrego kata trafił w długi róg bramki. Chwilę po wznowieniu meczu z dwudziestu metrów w poprzeczkę trafił Callum Hudson-Odoi. W 37. minucie Cesc Fàbregas zagrał świetną piłkę do wbiegającego pod bramkę Girouda, który trafił w krótki róg bramki.

W 56. minucie Alexandros Paschalakis świetną interwencją zatrzymał próbę z ostrego kąta Rubena Loftusa-Cheeka. W 60. minucie Hudson-Odoi przyjął piłkę na skraju pola karnego, po czym zdecydował się na strzał w krótki róg bramki, co okazało się dobrym wyborem, bo Paschalakis nie zdołał skutecznie interweniować.. W 78. minucie Hudson-Odoi wstrzelił piłkę pod bramkę, a Alvaro Morata mimo obstawy dwóch obrońców zdołał uderzyć głową nie do obrony.

WYNIKI I TABELE GRECKICH DRUŻYN W LIDZE EUROPY

29 listopad 2018 - 21:00 | Stamford Bridge Grupa K - Liga Europy 2018/2019 | Kolejka 5
| Do przerwy: 2-0