AEK – Xanthi 2:0

AEK Ateny wygrał 2:0 z Xanthi AO w ostatnim niedzielnym spotkaniu 12. kolejki Super League Souroti.

W 8. minucie po kornerze i serii zagrań piłka ostatecznie trafiła w polu karnym do Viktora Klonaridisa, którego strzał został jednak zablokowany przez Okana Chatziterzoglou, ale odbita futbolówka trafiła jeszcze na nogę do stojącego przed bramką Ezequiela Ponce, którego strzału Živko Živković nie zdołał zatrzymać. W 70. minucie bliski podwyższenia prowadzenia był Marko Livaja, ale piłka po uderzeniu chorwackiego napastnika trafiła w poprzeczkę. To co mu się nie udało w tej sytuacji wyszło w 90. minucie, w której to wykorzystał świetne podanie Michalisa Bakakisa i po minięciu Dinisa Almeidy pokonał bramkarza Xanthi.

2 grudzień 2018 - 18:30 | Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) | Widzowie: 6 114 Super League 2018/2019 | Kolejka 12
| Do przerwy: 1-0