Levadiakos – Asteras 0:2

Levadiakos przegrał 0:2 z Asterasem Tripolis w pierwszym niedzielnym pojedynku 12. kolejki Super League Souroti.

W 50. minucie meczu za brzydki faul na Triantafyllosie Pasalidisie drugą żółta kartka ukarany został napastnik gospodarzy Souleymane Sawadogo, a to ustawiło kolejne minuty spotkania. Niespełna kwadrans później Asteras wypracował sobie sytuację, po której zdobył gola. Na 25 metrze od bramki Levadiakosu piłke przyjłą Martin Tonso i precyzyjnym uderzeniem zmieścił piłkę w rogu bramki strzeżonej przez Vladimira Bajicia. Wynik ustalił w 90. minucie Marc Fernández, któremu piłkę wyłożył Michalis Manias.

2 grudzień 2018 - 16:15 | Stadion Miejski Livadeias | Widzowie: 1 214 Super League 2018/2019 | Kolejka 12
| Do przerwy: 0-0