Lamia – PAOK 0:1

PAS Lamia 1964 przegrał 0:1 z PAOK-iem Saloniki w poniedziałkowym meczu 12. kolejki Super League Souroti.

W pierwszej połowie wyróżnił się przede wszystkim sędzia spotkania Alexandros Tsamouris, który popełnił dwa poważne błędy. W 11. minucie Denis Epstein starał się dośrodkować piłkę z szesnastego metra, ale Vieirinha w sposób siatkarski zablokował ją ręką, czego nie zauważył stojący dziesięć metrów dalej Tsamouris. Osiem minut później na linii pola karnego gospodarzy również ręką piłkę przyblokował Daniel Adejo i znów nie było bez reakcji arbitra.

W ósmej minucie drugiej połowy PAOK wyszedł na prowadzenie. Piłkę z rzutu wolnego zagrał Dimitris Pelkas, a w polu karnym wyszedł do niej Leo Matos, ale nie sięgnął futbolówki i ta wpadła na nogę Fernando Vareli, co zakończyło się bramką. Nieco ponad dziesięć minut później sytuacja gości skomplikowała się, bo drugą żółtą kartka ukarany został José Cañas i taktyka PAOK-u zmieniła się na bardziej defensywną, a to ostatecznie dało liderowi komplet punktów.

3 Gru 2018 - 18:00 | Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa | Widzowie: 1 648 Super League 2018/2019 | Kolejka 12
| Do przerwy: 0-0