Atromitos – Aris 4:2

Atromitos Pristeri wygrał 4:2 z Arisem Saloniki w niedzielnym pojedynku 13. kolejki Super League Souroti.

W 16. minucie Atromitos objął prowadzenie. Stojący na lewej stronie pola karnego Bruno zagrał doskonałą piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Emanuela Sakicia, którego strzał próbował blokować Alex Menéndez, ale jedynie dopełnił całości. W 55. minucie Dimitris Chatziisaias sprokurował rzut karny, ale doskonałej okazji na wyrównanie nie wykorzystał Hamza Younes, którego uderzenie wybronił Balázs Megyeri. Sytuacja ta kilka minut później zemściła się na gościach. W 59. minucie Atromitos wyszedł z kontrą, a podanie Dimitrisa Giannoulisa skutecznie wykończył Efthimis Koulouris. Niezwykle efektownie zrobiło się w końcówce, w której to padły aż cztery bramki. W 89. minucie gola kontaktowego zdobył Dimitris Konstantinidis. Na 3:1 podwyższył w pierwszej minucie doliczonego czasu gry Koulouris, a chwilę później na listę strzelców wpisał się Dimitris Diamantopoulos i było 3:2. Wynik zamknął w czwartej minucie doliczonego czasu gry Clarck N’Sikulu.

9 Gru 2018 - 18:00 | Stadion Miejski Peristeri | Widzowie: 860 Super League 2018/2019 | Kolejka 13
| Do przerwy: 1-0