Asteras – OFI 2:1

Asteras Tripolis wygrał 2:1 z OFI 1925 w ostatnim sobotnim meczu 14. kolejki Super League Souroti.

W 26. minucie goście z Krety objęli nieoczekiwane prowadzenie, a ładnego gola strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego Panagiotis Deligiannidis. Asteras wyrównał dopiero w 62. minucie spotkania. Piłkę w pole karne wstrzelił z lewego skrzydła Giorgos Kyriakopoulos, a w „szesnastce” najpierw zablokowany został strzał głową Nikosa Kaltsasa, a następnie przyblokowana została próba Martina Tosnos, ale Argentyńczyk spróbował jeszcze raz i tym razem jego strzał po ziemie zakończył się w siatce gości. W 87. minucie gospodarze strzelili zwycięskiego gola. Z rzutu wolnego piłkę uderzył Kosmas Tsilianidis, a niepewną interwencję Giorgosa Strezosa wykorzystał Tonso, który po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

15 Gru 2018 - 18:30 | Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa | Widzowie: 1 216 Super League 2018/2019 | Kolejka 14
| Do przerwy: 0-1