Panathinaikos – Atromitos 1:0

Panathinaikos Ateny wygrał 1:0 z Atromitosem Peristeri w niedzielnym hicie 14. kolejki Super League Souroti.

W 20. minucie meczu technicznie uderzył z rzutu wolnego Dimitris Giannoulis, ale piłka trafiła w słupek. W 24. minucie wynik derbów otworzył Federico Macheda. Ergys Kace zagrał długie krosowe podanie do wbiegającego w „szesnastkę” Włocha, który ładnie przyjął futbolówkę i uderzył obok interweniującego Balázsa Megyeri. W 62. minucie Dimitris Kolovetsios wpadł w polu karnym na Azera Bušuladžicia, za co sędzia podyktował rzut karny. Do „jedenastki” podszedł Efthimis Koulouris, ale jego uderzenie doskonale wyczuł Sokratis Dioudis. W ostatnich sekundach meczu Bušuladžić trafił w spojenie słupka i poprzeczki.

16 gru 2018 - 18:00 | Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) | Widzowie: 6 064 Super League 2018/2019 | Kolejka 14
| Do przerwy: 1-0