Puchar Grecji: Przed pierwszymi meczami 1/4 finału

W środę i czwartek odbędą się pierwsze mecze ćwierćfinału Pucharu Grecji.


Środa (6 lutego 2019)


PAS Lamia 1964 – Olympiakos Pireus (16:00)
bilans meczów (ogólny/puchar) – 0-0-6 / 0-0-3

mecze w Pucharze Grecji
Lamia – Olympiakos 0:1
Olympiakos – Lamia 2:1
Olympiakos – Lamia 7:0

mecze w tej edycji Pucharu Grecji
Lamia: AEK Ateny (1:2), Volos NFC (1:1), Apollon Larisas (7:0), Panathinaikos Ateny (0:1 1:0 k 4:2)
Olympiakos: Levadiakos (1:0), Panachaiki 1891 (2:0), AMPS Aris Avatou (2:1), Xanthi AO (3:1 0:0)

Panionios GSS – PAOK Saloniki (18:00)
bilans meczów (ogólny/puchar) – 31-35-71 / 4-3-10

mecze w Pucharze Grecji
PAOK – Panionios 3:1
Panionios – PAOK 1:3
PAOK – Panionios 0:0
Panionios – PAOK 1:1
PAOK – Panionios 1:1
Panionios – PAOK 1:0
Panionios – PAOK 2:3
PAOK – Panionios 4:0
Panionios – PAOK 3:0
PAOK – Panionios 2:0
PAOK – Panionios 1:0
Panionios – PAOK 3:0
Panionios – PAOK 2:1
PAOK – Panionios 1:0
PAOK – Panionios 1:0
PAOK – Panionios 1:0
Panionios – PAOK 2:4

mecze w tej edycji Pucharu Grecji
Panionios: AEL (2:0), Apollon Pontou (4:0), PASA Irodotos (2:1), PAS Giannina (2:0 1:1)
PAOK: Aris Saloniki (1:1), Ergotelis Heraklion (2:1), PAO Aittitos Spaton (6:0), Panachaiki 1891 (5:0 1:2)


Czwartek (7 lutego 2019)


Ergotelis Heraklion – Asteras Tripolis (16:00)
bilans meczów (ogólny/puchar) – 4-1-9 / 0-0-0

mecze w tej edycji Pucharu Grecji
Ergotelis: GS Ermis Amyntaiou (3:0), PAO Aittitos Spatons (1:1), PAOK Saloniki (1:2), Aris Saloniki (3:2), OFI 1925 (1:1 1:1 k 4:3)
Asteras: Apollon Smyrnis (2:1), AO Trikala (1:0), PS Apollon Paralimniou (4:0), AEL (5:3 2:3)

Atromitos Peristeri – AEK Ateny (18:30)
bilans meczów (ogólny/puchar) – 7-13-23 / 0-3-7

mecze w Pucharze Grecji
Atromitos – AEK 1:1
AEK – Atromitos 1:0
AEK – Atromitos 3:0
Atromitos – AEK 0:3
AEK – Atromitos 4:0
AEK – Atromitos 2:1
Atromitos – AEK 1:1
AEK – Atromitos 0:0
Atromitos – AEK 0:3
AEK – Atromitos 3:1

mecze w tej edycji Pucharu Grecji
Atromitos: PAS Giannina (1:2), AE Iraklis 1908 (6:1), AS Thyella Kamariou (8:0), Apollon Smyrnis (2:1 3:0)
AEK: PAS Lamia 1964 (2:1), Apollon Larisas (4:0), Volos NFC (3:1), AO Chania Kissamikos (5:0 1:1)

marketagent

Dodaj komentarz

P