Polacy po weekendzie (187)

Czterech Polaków pojawiło się w sobotnio-niedzielnych meczach greckich rozgrywek.

Od 60. minuty pojedynku Panaitolikos Agrino – PAOK Saloniki w barwach gości zagrał Karol Świderski. Polski napastnik tym razem oddał jeden strzał, który jednak nie przyniósł mu powiększenia bramkowego dorobku. Ale jego pojawienie się na murawie było dobrym omenem, bo drużyna z Salonik po wejściu 22-latka do gry strzeliła dwie bramki i wygrała mecz 2:1.

Sebastian Chruściel wrócił do pierwszego składu AE Karaiskakis i między innymi dzięki jego grze drużynie z Arta udało się zrobić sporą niespodziankę jaką jest pokonanie na wyjeździe wicelidera drugiej ligi Apollonu Larisas 1:0.

Blisko godzinę w barwach PASA Irodotos rozegrał polski skrzydłowy Rafał Zaborowski. Niestety zarówno on jak i jego drużyna zagrała poniżej oczekiwań i przegrała w derbach z Ergotelisem Heraklion 1:4.

Czwarty mecz w pełnym wymiarze czasowym rozegrał bramkarz trzecoligowego GS Kallithea Maciej Czyżniewski i jest to czwarty mecz, w którym Polak zachowuje czyste konto. Tym razem jego drużyna bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Thyella Kamariuo.

Super League

(Panaitolikos Agrinio – PAOK Saloniki 1:2)
Karol Świderski – od 60. minuty

Football League

(Apollon Larisas – AE Karaiskakis 0:1)
Sebastian Chruściel – 90 minut

(Ergotelis Heraklion – PASA Irodotos 4:1)
Rafał Zaborowski – do 58. minuty

Gamma Ethniki

(Thyella Kamariuo – GS Kallithea 0:0)
Maciej Czyżniewski – 90 minut

marketagent

Dodaj komentarz

P