Panaitolikos
<
>

Karol Świderski przerwał serię bez gola!

Karol Świderski strzelił w środę zwycięską bramkę dla PAOK-u Saloniki w meczu Pucharu Grecji.

Polak wyszedł w podstawowym składzie salonickiego klub na mecz rewanżowy 1/4 finału Kypllo Elladas z Panathinaikosem Ateny i już w 11. minucie jego trwania po doskonałym zachowaniu w polu karnym trafił do siatki ateńskiej drużyny. Ostatecznie jego drużyna wygrała 1:0 i awansowała do półfinału tych rozgrywek.

Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 12 Lut 2020 19:00
Panathinaikos Ateny
0 1
PAOK Saloniki
12 Lut 2020 19:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
1
PAOK
| Dwumecz 0:3 | Awans PAOK Saloniki

Świderski tym golem przerwał serię czterech z rzędu meczów, w których nie zdołał zapisać się na liście strzelców. W tym sezonie 23-latek rozegrał 27 oficjalnych meczów i strzelił 13 bramek.

Pasjonat geografii i piłki nożnej. Od 2008 roku researcher i redaktor. Pierwsze szlify w mysoccer.pl (2008-2009), a następnie współpraca z ligagrecka.pl (2009-2012). Od kwietnia 2012 roku autor Greckiej Piłki .