Puchar Grecji: Przed meczem Atromitos – Aris

Atromitos Peristeri podejmie Aris Saloniki w meczu rewanżowym 1/4 finału Pucharu Grecji.

W pierwszym meczu w Salonikach padł bezbramkowy remis i tym samym awans do półfinału cały czas jest sprawą otwartą. Aris w oficjalnych meczach wyjazdowych w tym sezonie zazwyczaj remisuje (2-7-4), a Atromitos u siebie wcale nie jest dominatorem (4-4-5). To sugeruje, że i tym razem mecz może być bardzo wyrównany, a o awansie mogą decydować nawet rzuty karne. Pucharowa historia tej konfrontacji na stadionie Atromitosu jest jednak bardziej jednoznaczna i przemawia za zespołem z Salonik. Dotychczas na tym stadionie odbyło się pięć meczów w Kypello Elladas i aż cztery z nich to zwycięstwa Arisu. Atromtios wygrał raz, ale to był ostatni pucharowy mecz tych drużyn na tym obiekcie, rozegrany w 2012 roku (2:1).

Mecze w tej edycji Pucharu Grecji
Atromitos: Volos NFC (3:0, 0:2), Aris (0:0)
Aris: Xanthi AO (2:1, 1:0), Atromitos (0:0)

ATROMITOS PERISTERI – ARIS SALONIKI – 18:00

Atromitos (Savvas Pantelidis)
Balázs Megyeri, Christos Mandas, Alexandros Katranis, Dimitris Goutas, Kyriakos Kivrakidis, Stefanos Stroungis, Charis Charisis, Madson, Clarck N’Sikulu, Giorgos Daviotis, Apostolos Vellios, Athanasios Androutsos, Raul Baena, Azer Bušuladžić, Spyros Natsos, Spyros Risvanis, Giorgos Manousos, Petros Giakoumakis, Bryan Rabello.

Aris (Michael Oenning)
Julián Cuesta, Hugo Sousa, Giorgos Delizisis, Daniel Sundgren, Petros Bakoutsis, Fran Vélez, Mihály Korhut, Lindsay Rose, Javier Matilla, Lucas Sasha, Nicolas Diguiny, Daniel Larsson, Bruno Gama, Giannis Fetfatzidis, Abou Ba, Apostolos Tsilingiris, Fiorin Durmishaj, Daniel Mancini.

Dodaj komentarz

P