Super League 2: Ionikos wraca na tron!

W środę rozegrano sześć meczów 15. kolejki greckiej Super League 2.

W najciekawszym meczu tej serii spotkań AO Xanthi pokonał APO Levadiakos 1:0. “Królowa Tracji” dzięki tym trzem punktom zbliżyła się do czołówki, a ekipa z Liwadii straciła szansę na objęcie pozycji lidera.

Pierwsze miejsce stracił GS Ergotelis Heraklion, który w derbach uległ 0:1 PAE Chania. Goście zwycięskie trafienie uzyskali już w doliczonym czasie gry. To druga z rzędu porażka Ergotelisu.

To potknięcie ekipy z Krety wykorzystał Ionikos Nikaias, który w “derbach” beniaminków wygrał 3:1 z GS Diagoras Rodou i dzięki lepszemu bilansowi objął prowadzenie w tabeli. Dla gości to również drugi z rzędu mecz bez punktów.

Serię meczów bez punktu przerwał natomiast GS Doxa Dramas, który po golu z 2. minuty Vasilisa Angelopoulosa wygrał 1:0 z AO Trikala.