Towarzysko: Norwegia – Grecja 1:2

Reprezentacja Grecji wygrała 2:1 z Norwegią w meczu towarzyskim rozegranym w Maladze.

W pierwszych minutach Norwegowie wydawali się mieć lepszy pomysł na strzelenie bramki, ale to Grecy w 13. minucie otworzyli wynik konfrontacji. Doskonała długie podanie w tempo zagrał Dimitris Pelkas, a Giorgos Masouras wyprzedził dwóch rywali i z bliska trafił do bramki. W 21. minucie w polu karnym Kostas Tsimikas chyba chciał oddać strzał z ostrego kąta, ale wyszło mu podanie do Athanasiosa Androutsosa, który błyskawicznym uderzeniem z dziesięciu metrów trafił do bramki i Grecy w tym wyrównanym meczu mieli już dwie bramki przewagi.

W drugich 45 minutach Norwegowie zwiększyli nico tempo swoich ofensywnych akcji, ale brakowało im pomysłu na sforsowanie greckiej defensywy. Skuteczny okazał się dopiero stały fragment gry. W 64. minucie z rzutu rożnego piłkę zagrał Martin Ødegaard, a głową w stronę bramki uderzył Stefan Strandberg. Piłka odbiła się od słupka i ostatecznie przekroczyła linię bramkową. Na więcej Grecy rywalom już nie pozwolili.

| Do przerwy: 0-2