eLKE: Aris – Astana pd 2:1

Aris Saloniki wygrał po dogrywce 2:1 z FK Astana w meczu rewanżowym drugiej rundy kwalifikacyjnej Ligi Konferencji Europy, ale odpadł z dalszej rywalizacji. W pierwszym meczu rywale wygrali 2:0.

Podopieczni Akisa Mantziosa wyszli do meczu w bojowych nastrojach i zdominowali rywala z Kazachstanu. Wynik otworzyli w 36. minucie. Piłkę wstrzeloną z kornera przez Bruno Gamę uderzył głową na bramkę Fabiano Leismann. Dmitrij Niepogodow zablokował ten ładny strzał, ale do odbitej futbolówki dopadł Dimitris Manos i z bliska trafił do siatki. Drugi gol dający wyrównanie stanu w dwumeczu padł w 78. minucie i była to ładny gol strzelony głową przez Lucasa Sashę, który wykończył dośrodkowanie z rzutu rożnego. Dodatkowe dwa kwadranse zbliżały się do końca gdy goście zadali bolesny cios. Już w doliczonym czasie dogrywki Eneo Bitri strzałem głową zapewnił FK Astana awans do kolejnej rundy.

| Do przerwy: 1-0 | Koniec meczu: 2-0 | Dwumecz 2:3 | Awans FK Astana