Grecy za granicą (206)

Trzech Greków strzeliło po bramce w weekendowych zmaganiach lig europejskich.

Drugą bramkę w barwach Anorthosis Famagusta strzelił w tym sezonie Nikos Kaltsas. Jego drużyna w 9. kolejce cypryjskiej Protathlima Cyta wygrała 1:0 z FC Pafos.

Drugą ligową bramkę w tym sezonie zanotował też pomocnik ViOn Zlate Moravce Alexandros Kyziridis. 21-latek w 14. kolejce słowackiej Fortuna Ligi strzelił zwycięską bramkę w wygranym 2:1 meczu z FK Senica.

https://youtu.be/JGZnByVyK8I?t=230

Pierwszego gola w barwach Kaysersporu strzelił Dimitris Kolovetsios. Drużyna 30-letniego obrońcy zremisowała 2:2 z Fenerbahce JK w meczu 12. kolejki tureckiej Süper Lig.

https://youtu.be/naD3SW4pL8E?t=66

Piłkarz
Kraj
Klub
Rywal (Wynik)
Minuty
Bramki
Kartki (cz)
Sebastian Vasiliadis
Arminia Bielefeld
Stuttgart (1:0)
do 60
Kostas Stafylidis
VfL Bochum
Hoffenheim (2:0)
do 77
Vasilis Labropoulos
VfL Bochum
Hoffenheim (2:0)
90
Nikos Kaltsas
Anorthosis Famagusta
Pafos (1:0)
do 60
Spyros Risvanis
Anorthosis Famagusta
Pafos (1:0)
90
Lazaros Christodoulopoulos
Anorthosis Famagusta
Pafos (1:0)
do 75
Christos Albanis
Apollon Limassol
Doxa (3:0)
do 58
Charis Mavrias
Apollon Limassol
Doxa (3:0)
90
Alexandros Kouros
PAEEK
Olympiakos (0:0)
90
Vasilis Mantzis
Olympiakos Nikozja
PAEEK (0:0)
90
Charalabos Lykogiannis
Cagliari Calcio
Atalanta (1:2)
90
Dimitris Nikolaou
Spezia Calcio
Torino (1:0)
90
Kostas Labrou
PEZ Zwolle
Cambuur (0:0)
90
Pantelis Chatzidiakos
AZ Alkmaar
Feyenoord (0:1)
90
Vangelis Pavlidis
AZ Alkmaar
Feyenoord (0:1)
90
Dimitris Limnios
FC Twente Enschede
Heracles (1:0)
90
Argyris Kabetsis
Willem II Tilburg
Sparta (0:3)
od 62
Giannis Masouras
Sparta Rotterdam
Willem (3:0)
90
Tasos Douvikas
FC Utrecht
Vitesse (1:2)
od 46
Giannis-Foivos Botos
Go Ahad Eagles
Ajax (0:0)
do 62
Dimitris Giannoulis
Norwich City
Brentford (2:1)
od 74
Giannis Niachros
FK Senica
Zlate Moravce (1:2)
od 57
Alexandros Kyziridis
ViOn Zlate Moravce
Senica (2:1)
do 90
Dimitris Popović
MFK Zemplin Michalovce
Trenczyn (2:4)
do 46
Kyriakos Savvidis
Spartak Trnava
Laptovski M. (2:0)
90
Taxiarchis Fountas
SK Rapid Wiedeń
Wolfsberger (1:4)
90
Thans Petsos
WSG Tirol
LASK (0:3)
90
Tasos Bakasetas
Trabzonspor
Besiktas (2:1)
do 31
Manolis Siopis
Trabzonspor
Besiktas (2;1)
od 31
Dimitris Pelkas
Fenerbahce SK
Kayserispor (2:2)
od 46
Stelios Kitsiou
Gaziantep FK
Kasimpasa (2:0)
od 79
Dimitris Goutas
Sivaspor
Giresunspor (0:0)
90
Dimitris Kolovetsios
Kayserispor
Fenerbahce (2:2)
90
Kostas Triantafyllopoulos
Pogoń Szczecin
Raków (0:0)
90
Alexandros Katranis
Piast Gliwice
Warta (0:1)
90
Giannis Papanikolaou
Raków Częstochowa
Pogoń (0:0)
od 71
Antonis Kapnidis
FK Panevezys
Riteriai (2:1)
od 78
Chrysovalantis Kozoronis
FK Panevezys
Riteriai (2:1)
90
Dimitris Tsakmakis
FK Panevezys
Riteriai (2:1)
od 90
Alexandros Gargalatzidis
FK Suduva
Hegelmann (1:2)
od 69
Apostolos Konstantopoulos
Beerschot V.A.
Kortrijk (1:1)
od 91
Giorgos Katsikas
Lokomotiw Sofia
Beroe (0:3)
90
Giorgos Giakoumakis
Celtic FC
Dundee (4:2)
od 61
Tasos Donis
Stade Reims
Monaco (0:0)
do 65
Giorgos Athansiadis
FC Sheriff Tiraspol
Zimbru (6:0)
90
Stefanos Evangelou
FC Sheriff Tiraspol
Zimbru (6:0)
od 65
Giannis Anestis
IFK Göteborg
Malmo (0:2)
90
Dimitris Diamantakos
HNK Hajduk Split
Drsgovoljac (2:0)
od 68
Nemanja Milojević
FK Vozdovac
Cukarcki (1:1)
do 59
Odysseas Vlachodimos
SL Benfica
Braga (6:1)
90
Giorgos Koutrubis
Ujpest FC
Puskas (1:2)
90
Panagiotis Moraitis
FK Borac Banja Luka
Zrinjski (1:4)
od 71
Vasilis Karagounis
Torpedo Kutaisi
Shukura (1:0)
90
P