Grecy za granicą (209)

Trzech Greków w trzech różnych europejskich ligach wpisało się na listę strzelców w ostatni weekend.

Szósta ligową bramkę w tym sezonie strzelił dla AZ Alkmaar Vangelis Pavlidis. 23-latek tym razem strzelił gola w wygranym 3:1 meczu 15. kolejki holenderskie Eredivisie ze Spartą Rotterdam.

Bramkę w Pucharze Danii strzelił Dimitris Emmanouilidis. Jego Vejle BK wygrało w 1/4 finału z Kolding IF 5:1. Dla 21-latka to trzeci gol w tym sezonie.

Obrońca estońskiego Kajlu FC Giannis Tsivelekidis zdobył gola w przegranym 3:5 meczu z Paide Linnameeskond w ramach 32. kolejki Premium Liiga. Dla 22-latka to drugi ligowy gol w tym sezonie.

Piłkarz
Kraj
Klub
Rywal (Wynik)
Czas
Bramki
Kartki(cz)
Kostas Stafylidis
VfL Bochum
Augsburg (3:2)
90
Vasilis Labropoulos
VfL Bochum
Augsburg (3:2)
90
Kostas Mavropanos
VfB Stuttgart
Hertha (2:2)
90
Spyros Risvanis
Anorthosis Famagusta
PAEEK (2:3)
90
Lazaros Christodoulopoulos
Anorthosis Famagusta
PAEEK (2:3)
90
Christos Albanis
Apollon Limassol
Achnas (1:0)
do 88
Alexandros Kouros
PAEEK
Anorthosis (3:2)
do 71
Vasilis Mantzis
Olympiakos Nikozja
Aris (0:1)
od 76
Dimitris Nikolaou
Spezia Calcio
Sassuolo (2:2)
90
Giorgos Kyriakopoulos
US Sassuolo
Spezia (2:2)
90
Kostas Labrou
PEZ Zwolle
Groningen (1:1)
90
Pantelis Chatzidiakos
AZ Alkmaar
Sparta (3:1)
do 86
Vangelis Pavlidis
AZ Alkmaar
Sparta (3:1)
do 78
Dimitris Limnios
FC Twente Enschede
Go Ahad (2:1)
do 58
Nikos Michelis
Willem II Tilburg
Ajax (0:5)
90
Giannis Masouras
Sparta Rotterdam
Alkmaar (1:3)
do 46
Tasos Douvikas
FC Utrecht
PSV (1:4)
90
Giannis-Foivos Botos
Go Ahad Eagles
Twente (1:2)
od 76
Andreas Samaris
Fortuna Sittard
Feyenoord (0:5)
od 68
Giannis Niachros
FK Senica
Laptowski Mikulas (1:0)
90
Alexandros Kyziridis
ViOn Zlate Moravce
Slovan B. (1:2)
90
Dimitris Popović
MFK Zemplin Michalovce
Rużomberok (0:3)
od 62
Giorgos Neofytiadis
MFK Zemplin Michalovce
Rużomberok (0:3)
do 46
Vasilis Dotis
MFK Zemplin Michalovce
Rużomberok (0:3)
od 79
Kyriakos Savvidis
Spartak Trnava
Żilina (1:0)
90
Taxiarchis Fountas
SK Rapid Wiedeń
Austria W. (1:0)
90
Thans Petsos
WSG Tirol
Austria K. (0:1)
do 85
Apostolos Vellios
Academica Clinceni
Dinamo B. (1:0)
90
Tasos Bakasetas
Trabzonspor
Adana (2:0)
od 72
Manolis Siopis
Trabzonspor
Adana (2:0)
do 85
Stelios Kitsiou
Gaziantep FK
Goztepe (1:2)
90
Dimitris Goutas
Sivaspor
Alanyaspor (1:0)
90
Dimitris Kolovetsios
Kayserispor
Antalyaspor (2:0)
do 60/-/
Kostas Triantafyllopoulos
Pogoń Szczecin
Termalica (3:1)
90
Giannis Papanikolaou
Raków Częstochowa
Lechia (1:3)
90
Dimitris Emmanouilidis
Vejle BK
Kolding (5:1)
do 67
Tasos Donis
Stade Reims
Angers (1:2)
od 80
Marios Pourzitidis
Slovan Liberec
Hradec Kralove (1:0)
od 77
Giannis Tsivelekidis
Kalju FC
Paide (3:5)
90
Odysseas Vlachodimos
SL Benfica
Sporting (1:3)
90
Dimitris Chantakias
Zira FK
Gabala (1:2)
90
Giorgos Koutrubis
Ujpest FC
MTK (1:2)
90
Vasilis Karagounis
Torpedo Kutaisi
Samgurali (4:1)
do 55
P