Grecy za granicą (209)

Trzech Greków w trzech różnych europejskich ligach wpisało się na listę strzelców w ostatni weekend.

Szósta ligową bramkę w tym sezonie strzelił dla AZ Alkmaar Vangelis Pavlidis. 23-latek tym razem strzelił gola w wygranym 3:1 meczu 15. kolejki holenderskie Eredivisie ze Spartą Rotterdam.

Bramkę w Pucharze Danii strzelił Dimitris Emmanouilidis. Jego Vejle BK wygrało w 1/4 finału z Kolding IF 5:1. Dla 21-latka to trzeci gol w tym sezonie.

Obrońca estońskiego Kajlu FC Giannis Tsivelekidis zdobył gola w przegranym 3:5 meczu z Paide Linnameeskond w ramach 32. kolejki Premium Liiga. Dla 22-latka to drugi ligowy gol w tym sezonie.

Piłkarz Kraj Klub Rywal (Wynik) Czas Bramki Kartki(cz)
Kostas Stafylidis VfL Bochum Augsburg (3:2) 90
Vasilis Labropoulos VfL Bochum Augsburg (3:2) 90
Kostas Mavropanos VfB Stuttgart Hertha (2:2) 90
Spyros Risvanis Anorthosis Famagusta PAEEK (2:3) 90
Lazaros Christodoulopoulos Anorthosis Famagusta PAEEK (2:3) 90
Christos Albanis Apollon Limassol Achnas (1:0) do 88
Alexandros Kouros PAEEK Anorthosis (3:2) do 71
Vasilis Mantzis Olympiakos Nikozja Aris (0:1) od 76
Dimitris Nikolaou Spezia Calcio Sassuolo (2:2) 90
Giorgos Kyriakopoulos US Sassuolo Spezia (2:2) 90
Kostas Labrou PEZ Zwolle Groningen (1:1) 90
Pantelis Chatzidiakos AZ Alkmaar Sparta (3:1) do 86
Vangelis Pavlidis AZ Alkmaar Sparta (3:1) do 78
Dimitris Limnios FC Twente Enschede Go Ahad (2:1) do 58
Nikos Michelis Willem II Tilburg Ajax (0:5) 90
Giannis Masouras Sparta Rotterdam Alkmaar (1:3) do 46
Tasos Douvikas FC Utrecht PSV (1:4) 90
Giannis-Foivos Botos Go Ahad Eagles Twente (1:2) od 76
Andreas Samaris Fortuna Sittard Feyenoord (0:5) od 68
Giannis Niachros FK Senica Laptowski Mikulas (1:0) 90
Alexandros Kyziridis ViOn Zlate Moravce Slovan B. (1:2) 90
Dimitris Popović MFK Zemplin Michalovce Rużomberok (0:3) od 62
Giorgos Neofytiadis MFK Zemplin Michalovce Rużomberok (0:3) do 46
Vasilis Dotis MFK Zemplin Michalovce Rużomberok (0:3) od 79
Kyriakos Savvidis Spartak Trnava Żilina (1:0) 90
Taxiarchis Fountas SK Rapid Wiedeń Austria W. (1:0) 90
Thans Petsos WSG Tirol Austria K. (0:1) do 85
Apostolos Vellios Academica Clinceni Dinamo B. (1:0) 90
Tasos Bakasetas Trabzonspor Adana (2:0) od 72
Manolis Siopis Trabzonspor Adana (2:0) do 85
Stelios Kitsiou Gaziantep FK Goztepe (1:2) 90
Dimitris Goutas Sivaspor Alanyaspor (1:0) 90
Dimitris Kolovetsios Kayserispor Antalyaspor (2:0) do 60/-/
Kostas Triantafyllopoulos Pogoń Szczecin Termalica (3:1) 90
Giannis Papanikolaou Raków Częstochowa Lechia (1:3) 90
Dimitris Emmanouilidis Vejle BK Kolding (5:1) do 67
Tasos Donis Stade Reims Angers (1:2) od 80
Marios Pourzitidis Slovan Liberec Hradec Kralove (1:0) od 77
Giannis Tsivelekidis Kalju FC Paide (3:5) 90
Odysseas Vlachodimos SL Benfica Sporting (1:3) 90
Dimitris Chantakias Zira FK Gabala (1:2) 90
Giorgos Koutrubis Ujpest FC MTK (1:2) 90
Vasilis Karagounis Torpedo Kutaisi Samgurali (4:1) do 55
marketagent
P