Terminarz Super League na sezon 2022/2023

W poniedziałek ustalony został terminarz Super League na sezon 2022/2023.

Nie było to jednak łatwe zadanie, bo wcześniej włodarze rozgrywek ustalili konkretne daty kolejek, a kilka klubów zgłosiło swoją prośbę dotyczącą meczów. AEK Ateny poprosił o to, by pierwszego meczu nie rozgrywał u siebie, co jest związane z przesunięciem otwarcia OPAP Areny. Ateński klub nie chciał też w piątej serii spotkań rozgrywać meczu z drużynami TOP-5. Policja wystosowała zaś apel, by Aris i PAOK w jednej kolejce nie grały u siebie. Administracja Ftiotydy chciała uniknąć domowej konfrontacji PAS Lamia 1964 podczas wrześniowego Rajdu Akropolu. Zatem wytycznych było dużo i trzeba było do nich dostosować losowanie.

Sezon rozpocznie się w przedostatni sierpniowy weekend, czyli w 20-21 dniu tego miesiąca.

1. kolejka 20-21/08
Aris Saloniki – APO Levadiakos
Atromitos Peristeri – OFI 1925
Volos NFC – Asteras Tripolis
Olympiakos Pireus – PAS Giannina
Panathinaikos Ateny – Ionikos Nikaias
PAOK Saloniki – Panaitolikos GFS
PAS Lamia 1964 – AEK Ateny

2. kolejka 27-28/08
AEK Ateny – Volos NFC
Asteras Tripolis – Olympiakos Pireus
Ionikos Nikaias – APO Levadiakos
OFI 1925 – Panathinaikos Ateny
Panaitolikos GFS – Aris Saloniki
PAOK Saloniki – Atromitos Peristeri
PAS Giannina – PAS Lamia 1964

3. kolejka 03-04/09
AEK Ateny – PAS Giannina
Aris Saloniki – PAOK Saloniki
Atromitos Peristeri – Panaitolikos GFS
Volos NFC – OFI 1925
APO Levadiakos – Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus – Ionikos Nikaias
PAS Lamia 1964 – Asteras Tripolis

4. kolejka 10-11/09
Asteras Tripolis – Aris Saloniki
Ionikos Nikaias – Atromitos Peristeri
Olympiakos Pireus – Volos NFC
OFI 1925 – Panaitolikos GFS
Panathinaikos Ateny – AEK Ateny
PAOK Saloniki – PAS Lamia 1964
PAS Giannina – APO Levadiakos

5. kolejka 17-18/09
Aris Saloniki – Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri – PAS Lamia 1964
Volos NFC – Ionikos Nikaias
APO Levadiakos – Asteras Tripolis
OFI 1925 – PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny – PAS Giannina
Panaitolikos GFS – AEK Ateny

6. kolejka 01-02/10
AEK Ateny – Ionikos Nikaias
Asteras Tripolis – OFI 1925
Volos NFC – Aris Saloniki
Olympiakos Pireus – Atromitos Peristeri
PAOK Saloniki – Panathinaikos Ateny
PAS Giannina – Panaitolikos GFS
PAS Lamia 1964 – APO Levadiakos

7. kolejka 08-09/10
Aris Saloniki – AEK Ateny
Atromitos Peristeri – PAS Giannina
Ionikos Nikaias – PAS Lamia 1964
APO Levadiakos – PAOK Saloniki
OFI 1925 – Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny – Asteras Tripolis
Panaitolikos GFS – Volos NFC

8. kolejka 15-16/10
AEK Ateny – Atromitos Peristeri
Aris Saloniki – Ionikos Nikaias
Asteras Tripolis – Panaitolikos GFS
Volos NFC – APO Levadiakos
Olympiakos Pireus – PAOK Saloniki
PAS Giannina – OFI 1925
PAS Lamia 1964 – Panathinaikos Ateny

9. kolejka 22-23/10
Atromitos Peristeri – Volos NFC
Ionikos Nikaias – PAS Giannina
APO Levadiakos – AEK Ateny
OFI 1925 – PAS Lamia 1964
Panathinaikos Ateny – Aris Saloniki
Panaitolikos GFS – Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki – Asteras Tripolis

10. kolejka 29-30/10
AEK Ateny – PAOK Saloniki
Aris Saloniki – OFI 1925
Volos NFC – Panathinaikos Ateny
Ionikos Nikaias – Panaitolikos GFS
APO Levadiakos – Atromitos Peristeri
Olympiakos Pireus – PAS Lamia 1964
PAS Giannina – Asteras Tripolis

11. kolejka 05-06/11
Asteras Tripolis – AEK Ateny
Atromitos Peristeri – Aris Saloniki
OFI 1925 – Ionikos Nikaias
Panathinaikos Ateny – Olympiakos Pireus
Panaitolikos GFS – APO Levadiakos
PAOK Saloniki – PAS Giannina
PAS Lamia 1964 – Volos NFC

12. kolejka 09-10/11
AEK Ateny – OFI 1925
Aris Saloniki – PAS Lamia 1964
Atromitos Peristeri – Asteras Tripolis
Volos NFC – PAS Giannina
Ionikos Nikaias – PAOK Saloniki
APO Levadiakos – Olympiakos Pireus
Panaitolikos GFS – Panathinaikos Ateny

13. kolejka 12-13/11
Asteras Tripolis – Ionikos Nikaias
Olympiakos Pireus – AEK Ateny
OFI 1925 – APO Levadiakos
Panathinaikos Ateny – Atromitos Peristeri
PAOK Saloniki – Volos NFC
PAS Giannina – Aris Saloniki
PAS Lamia 1964 – Panaitolikos GFS

14. kolejka 21-22/12
AEK Ateny – PAS Lamia 1964
Asteras Tripolis – Volos NFC
Ionikos Nikaias – Panathinaikos Ateny
APO Levadiakos – Aris Saloniki
OFI 1925 – Atromitos Peristeri
Panaitolikos GFS – PAOK Saloniki
PAS Giannina – Olympiakos Pireus

15. kolejka 28-29/12
Aris Saloniki – Panaitolikos GFS
Atromitos Peristeri – PAOK Saloniki
Volos NFC – AEK Ateny
APO Levadiakos – Ionikos Nikaias
Olympiakos Pireus – Asteras Tripolis
Panathinaikos Ateny – OFI 1925
PAS Lamia 1964 – PAS Giannina

16. kolejka 04-05/01
Asteras Tripolis – PAS Lamia 1964
Ionikos Nikaias – Olympiakos Pireus
OFI 1925 – Volos NFC
Panathinaikos Ateny – APO Levadiakos
Panaitolikos GFS – Atromitos Peristeri
PAOK Saloniki – Aris Saloniki
PAS Giannina – AEK Ateny

17. kolejka 07-08/01
AEK Ateny – Panathinaikos Ateny
Aris Saloniki – Asteras Tripolis
Atromitos Peristeri – Ionikos Nikaias
Volos NFC – Olympiakos Pireus
APO Levadiakos – PAS Giannina
Panaitolikos GFS – OFI 1925
PAS Lamia 1964 – PAOK Saloniki

18. kolejka 14-15/01
AEK Ateny – Panaitolikos GFS
Asteras Tripolis – APO Levadiakos
Ionikos Nikaias – Volos NFC
Olympiakos Pireus – Aris Saloniki
PAOK Saloniki – OFI 1925
PAS Giannina – Panathinaikos Ateny
PAS Lamia 1964 – Atromitos Peristeri

19. kolejka 21-22/01
Aris Saloniki – Volos NFC
Atromitos Peristeri – Olympiakos Pireus
Ionikos Nikaias – AEK Ateny
APO Levadiakos – PAS Lamia 1964
OFI 1925 – Asteras Tripolis
Panathinaikos Ateny – PAOK Saloniki
Panaitolikos GFS – PAS Giannina

20. kolejka 28-29/01
AEK Ateny – Aris Saloniki
Asteras Tripolis – Panathinaikos Ateny
Volos NFC – Panaitolikos GFS
Olympiakos Pireus – OFI 1925
PAOK Saloniki – APO Levadiakos
PAS Giannina – Atromitos Peristeri
PAS Lamia 1964 – Ionikos Nikaias

21. kolejka 04-05/02
Atromitos Peristeri – AEK Ateny
Ionikos Nikaias – Aris Saloniki
APO Levadiakos – Volos NFC
OFI 1925 – PAS Giannina
Panathinaikos Ateny – PAS Lamia 1964
Panaitolikos GFS – Asteras Tripolis
PAOK Saloniki – Olympiakos Pireus

22. kolejka 11-12/02
AEK Ateny – APO Levadiakos
Aris Saloniki – Panathinaikos Ateny
Asteras Tripolis – PAOK Saloniki
Volos NFC – Atromitos Peristeri
Olympiakos Pireus – Panaitolikos GFS
PAS Giannina – Ionikos Nikaias
PAS Lamia 1964 – OFI 1925

23. kolejka 18-19/02
Asteras Tripolis – PAS Giannina
Atromitos Peristeri – APO Levadiakos
OFI 1925 – Aris Saloniki
Panathinaikos Ateny – Volos NFC
Panaitolikos GFS – Ionikos Nikaias
PAOK Saloniki – AEK Ateny
PAS Lamia 1964 – Olympiakos Pireus

24. kolejka 25-26/02
AEK Ateny – Asteras Tripolis
Aris Saloniki – Atromitos Peristeri
Volos NFC – PAS Lamia 1964
Ionikos Nikaias – OFI 1925
APO Levadiakos – Panaitolikos GFS
Olympiakos Pireus -Panathinaikos Ateny
PAS Giannina – PAOK Saloniki

25. kolejka 04-05/03
Asteras Tripolis – Atromitos Peristeri
Olympiakos Pireus – APO Levadiakos
OFI 1925 – AEK Ateny
Panathinaikos Ateny – Panaitolikos GFS
PAOK Saloniki – Ionikos Nikaias
PAS Giannina – Volos NFC
PAS Lamia 1964 – Aris Saloniki

26. kolejka 11-12/03
AEK Ateny – Olympiakos Pireus
Aris Saloniki – PAS Giannina
Atromitos Peristeri – Panathinaikos Ateny
Volos NFC – PAOK Saloniki
Ionikos Nikaias – Asteras Tripolis
APO Levadiakos – OFI 1925
Panaitolikos GFS – PAS Lamia 1964

P