Zawodnik   M Br. As. Br.s. Ż Ż CK 11 Zm. N.k. S/P Min T
Bramkarz
12 Theodoropoulos Kostas 0000000000000
22 Gianniotis Andreas 280004002800025200
30 Astras Lefteris 0000000000000
33 Vosniadis Panagiotis 0000000000000
37 Bantis Giorgos 200000020001800
Obrońca
  Pliatsikas Vasilis 10000001000900
3 Tasoulis Christos 231004002210020200
4 Patsatzoglou Vasilis 1000000010010
6 Oikonomou Vangelis 250008102500021920
13 Guihoata Jérôme 150003001140010220
14 Stavropoulos Dimitrios 0000000000000
15 Antoniadis Marios 1000010082006990
20 Argyropoulos Leonidas 10000000100810
44 Risvanis Spyros 243109002400021480
Pomocnik
  Tapoko Kevin
920020027002230
  Ballas Panagiotis 10000000100340
7 Korbos Panagiotis 292004002900026000
8 Kritikos Nikos 0000000000000
9 Fountas Taxiarchis 192403011900013060
19 Masouras Giorgos 284001001990016260
21 Siopis Manolis 280004002800025140
25 Piniotis Angelos 0000000000000
37 Vlachos Valentinos 260106202600022080
64 Katharios Nikos 1110000029001940
77 Shojaei Soleimani Masoud 2546010002500022360
88 Savvidis Kyriakos 19100200613006590
Napastnik
  Yeşil Samed
900000063014650
  Mahmutović Ajdin 900010027002450
  Labrou Lazaros 10000000010002620
10 Ansarifard Karim 145202001401011940
11 Olaitan Michael 600000006001090
17 Kerasidis Angelos 0000000000000
23 Voukelatos Gerasimos 1000000010050
24 N'Gog David
13100200211012080
31 Ben Nabouhane El Fardou
289305012710123680
Trener
  Milojević Vladan 00000000000030
Sta. = 11 • Zmiana: Zmiana
Historia rankingu
Dom
Zwycięstwa Porażki Remisy
8 3 4
Wyjazd
Zwycięstwa Porażki Remisy
7 5 3
Ogólnie
Zwycięstwa Porażki Remisy
15 8 7
Statystyki zdarzeń
Zdarzenie Counter Najlepszy zawodnik
M Mecze 415 29 : Korbos Panagiotis
Br. Bramki 35 9 : Ben Nabouhane El Fardou
As. Asysty 17 6 : Shojaei Soleimani Masoud
Br.s. Br. samob. 0 -
Ż Żółte kartki 71 10 : Shojaei Soleimani Masoud
Ż Ż/Cz 3 2 : Vlachos Valentinos
CK Czerwone kartki 2 1 : Fountas Taxiarchis
11 11 328 29 : Korbos Panagiotis
Zm. Zmiany 87 13 : Savvidis Kyriakos
N.k. Zmarnowane karne 1 1 : Ansarifard Karim
S/P Słupki i poprzeczki 3 1 : Yeşil Samed
Min Minuty 29409 2600 : Korbos Panagiotis
T Trenerzy 30 30 : Milojević Vladan