Zawodnik   M Br. As. Br.s. Ż Ż CK 11 Zm. N.k. S/P Min T
Bramkarz
1 Barkas Vasilis 500000050004500
16 Tsintotas Panagiotis 150001001500013500
22 Anestis Giannis 10000100100009000
87 Dounis Panagiotis 0000000000000
Obrońca
2 Bakakis Michalis 260104002420021860
3 Oliveira Lopes Hélder Filipe 191102001630113650
4 Vranješ Ognjen
194008001900016820
5 Labropoulos Vasilis 190002001810016390
12 Galo Rodrigo 261001002240020720
15 Ćosić Uroš 900030181016900
17 de Freitas Ribeiro Vinícius 300000021001550
19 Czyhrynski Dmytro 151001001500012490
23 Hult Bo Niklas 800000071006310
32 Babis Paris 0000000000000
33 Giannoutsos Giorgos 10001001000900
55 Tzanetopoulos Adam 10000001000900
Pomocnik
  Morán Arribas Erik 700020061005780
6 Ajdarević Astrit 1603010079007020
7 Christodoulopoulos Lazaros 2770040017100014760
8 Gomes Simões André Luís 200105002000016280
18 Johansson Jakob 810030071006580
20 Mantalos Petros 1222050093018330
21 Kone Panagiotis 1310020094018560
25 Galanopoulos Konstantinos 190006001450012970
29 Rodríguez Patricio Julián 20000000200650
40 Vlachomitros Andreas 10000000100100
70 Antoniou Christos 0000000000000
77 Giousis Christos 10000000100140
77 Shojaei Soleimani Masoud 1200020066006100
Napastnik
9 Giakoumakis Giorgos Emmanouil 1110000029003080
9 Pereira de Almeida Hugo Miguel 11000011000280
10 Livaja Marko 278209002160118990
11 Araujo Sergio Ezequiel 2311207012210218060
14 Bakasetas Tasos 276103001890316000
28 Klonaridis Viktor
1210000075005630
30 Traustason Arnór Ingvi 30000001200750
Trener
  Jiménez Manolo 00000000000029
Sta. = 11 • Zmiana: Zmiana
Historia rankingu
Dom
Zwycięstwa Porażki Remisy
13 1 1
Wyjazd
Zwycięstwa Porażki Remisy
8 1 6
Ogólnie
Zwycięstwa Porażki Remisy
21 2 7
Statystyki zdarzeń
Zdarzenie Counter Najlepszy zawodnik
M Mecze 413 27 : Christodoulopoulos Lazaros
Br. Bramki 46 11 : Araujo Sergio Ezequiel
As. Asysty 13 3 : Ajdarević Astrit
Br.s. Br. samob. 0 -
Ż Żółte kartki 73 9 : Livaja Marko
Ż Ż/Cz 0 -
CK Czerwone kartki 3 1 : Ćosić Uroš
11 11 325 24 : Bakakis Michalis
Zm. Zmiany 88 10 : Christodoulopoulos Lazaros
N.k. Zmarnowane karne 0 -
S/P Słupki i poprzeczki 10 3 : Bakasetas Tasos
Min Minuty 29105 2186 : Bakakis Michalis
T Trenerzy 29 29 : Jiménez Manolo