Zawodnik   M Br. As. Br.s. Ż Ż CK 11 Zm. N.k. S/P Min T
Bramkarz
  Kljajić Filip 120000001200010800
21 Kasotakis Dimitris 200000020001800
30 Oberhauser David 200000020001800
92 Kokkalas Antonis 130000001300011700
Obrońca
  Perdomo Borges 'Nili' Francisco José 800000080006860
2 Saanto Abdel Salam
300000012001140
5 Karypidis Christos 190002001900016490
6 Cros Pierrick 800030071005640
8 Pliatsikas Vasilis 14000410131009230
17 Dikamona Clévid
230005112210019090
23 Llorente Raposo Raúl 0000000000000
25 Stathis Giannis 140004001400012600
33 Korovesis Nikos 201004101640014190
34 Pryndeta Witalij 700020052004900
82 Oues Abdul Rahmat 13000210103008250
84 Scardovelli Vanderson 250003102500021420
Pomocnik
  Malsa Mickaël
130003001210010820
  Ellong Doualla Viera 900000045004160
  Udoji Chigozie
920010072005790
4 Stanisavljević Filip 1600030097009280
10 Stojčev Miloš
800010017002150
13 Skouloudakis Dimitris 0000000000000
14 Patralis Manolis 190004001090010160
16 Ziko Renato 300000012001190
20 Angelopoulos Vasileios 160003001510012060
39 Papanikolaou Ioannis 1210010048004430
40 Dimoutsos Elini 210005001650014540
55 Stamou Dimitris 150015001140010090
90 Devesa Albis Didac Ángel 13020200121019760
Napastnik
  Kasalica Filip
1200020084007360
7 Budnik Jewhen 1210140093108570
9 Petropoulos Antonis 820010062005970
9 Grzelczak Piotr 1410020068006240
10 N'Sikulu Clarck
295206002900025450
Trener
  Manarolis Nikos 0000000000001
  Roca Cases José Manuel 0000000000009
  Paraschos Giorgos 0000000000009
  Chatzinikolaou Giannis 00000000000011
Sta. = 11 • Zmiana: Zmiana
Historia rankingu
Dom
Zwycięstwa Porażki Remisy
1 11 3
Wyjazd
Zwycięstwa Porażki Remisy
1 13 1
Ogólnie
Zwycięstwa Porażki Remisy
2 24 4
Statystyki zdarzeń
Zdarzenie Counter Najlepszy zawodnik
M Mecze 400 29 : N'Sikulu Clarck
Br. Bramki 13 5 : N'Sikulu Clarck
As. Asysty 4 2 : Devesa Albis Didac Ángel
Br.s. Br. samob. 2 1 : Stamou Dimitris
Ż Żółte kartki 72 6 : N'Sikulu Clarck
Ż Ż/Cz 5 1 : Pliatsikas Vasilis
CK Czerwone kartki 1 1 : Dikamona Clévid
11 11 317 29 : N'Sikulu Clarck
Zm. Zmiany 83 9 : Patralis Manolis
N.k. Zmarnowane karne 1 1 : Budnik Jewhen
S/P Słupki i poprzeczki 1 1 : Devesa Albis Didac Ángel
Min Minuty 28313 2545 : N'Sikulu Clarck
T Trenerzy 30 11 : Chatzinikolaou Giannis