Zawodnik   M Br. As. Br.s. Ż Ż CK 11 Zm. N.k. S/P Min T
Bramkarz
21 Kasotakis Dimitris 0000000000000
30 Oberhauser David 200000020001800
92 Kokkalas Antonis 800000080007200
Obrońca
2 Saanto Abdel Salam
0000000000000
5 Karypidis Christos 500010050003890
6 Cros Pierrick 800030071005640
8 Pliatsikas Vasilis 800041080005850
17 Dikamona Clévid
600020151004380
23 Llorente Raposo Raúl 0000000000000
25 Stathis Giannis 10000300100009000
33 Korovesis Nikos 1010010073006190
34 Pryndeta Witalij 700020052004900
82 Oues Abdul Rahmat 0000000000000
84 Scardovelli Vanderson 900010090007890
Pomocnik
4 Stanisavljević Filip 700020061005410
10 Stojčev Miloš
400000013001170
13 Skouloudakis Dimitris 0000000000000
14 Patralis Manolis 900010045004460
16 Ziko Renato 0000000000000
20 Angelopoulos Vasileios 200000020001520
39 Papanikolaou Ioannis 31000000300540
40 Dimoutsos Elini 700020025002650
55 Stamou Dimitris 200020011001200
90 Devesa Albis Didac Ángel 801020080016160
Napastnik
7 Budnik Jewhen 810030062005760
9 Grzelczak Piotr 710020043004180
10 N'Sikulu Clarck
10120300100009000
Trener
  Manarolis Nikos 0000000000001
  Paraschos Giorgos 0000000000009
Sta. = 11 • Zmiana: Zmiana
Historia rankingu
Dom
Zwycięstwa Porażki Remisy
0 4 2
Wyjazd
Zwycięstwa Porażki Remisy
1 3 1
Ogólnie
Zwycięstwa Porażki Remisy
1 7 3
Statystyki zdarzeń
Zdarzenie Counter Najlepszy zawodnik
M Mecze 140 10 : Stathis Giannis
Br. Bramki 5 1 : Korovesis Nikos
As. Asysty 3 2 : N'Sikulu Clarck
Br.s. Br. samob. 0 -
Ż Żółte kartki 34 4 : Pliatsikas Vasilis
Ż Ż/Cz 1 1 : Pliatsikas Vasilis
CK Czerwone kartki 1 1 : Dikamona Clévid
11 11 110 10 : Stathis Giannis
Zm. Zmiany 30 5 : Patralis Manolis
N.k. Zmarnowane karne 0 -
S/P Słupki i poprzeczki 1 1 : Devesa Albis Didac Ángel
Min Minuty 9879 900 : Stathis Giannis
T Trenerzy 10 9 : Paraschos Giorgos