Zawodnik   M Br. As. Br.s. Ż Ż CK 11 Zm. N.k. S/P Min T
Bramkarz
12 Peristeridis Konstantinos 0000000000000
39 Vellidis Markos 140000001400012600
40 Giannikoglou Serafeim 0000000000000
Obrońca
  Cikarski Mite 0000000000000
2 Boukouvalas Michalis 130102001120010200
4 Berios Theodoris 10000001000900
6 Michail Alexis 140010001400012150
20 Karanikas Nikos 600010042003720
42 Mavropanos Kostas 133006001300111700
44 Skondras Apostolos 500020023002230
Pomocnik
3 Lila Andi 12000400111009170
8 Tzimopoulos Themistoklis
131014001210010800
10 Chalkiadakis Bruno 12220300102008830
21 Garoufalias Iraklis 11000400101007710
22 Kozoronis Chrysovalantis 800000044014150
33 Vidal Higor Felipe 30001000300460
77 Apostolopoulos Alexandros 200000020001610
88 Nikolias Alexandros 600000033002490
Napastnik
  Hellquist Philip Nikola Björn 0000000000000
7 Giakos Evripidis 141000001400011930
9 Pérez Conde Pedro 1070010091017990
14 Rodríguez Jonathan Joel 0000000000000
17 Soltani Karim 1110040047004540
27 Manthatis Giorgos 1202000057005730
55 Dolovac Enes 0000000000000
64 Betra Franck 10000000100110
Trener
  Petrakis Giannis 00000000000014
Sta. = 11 • Zmiana: Zmiana
Historia rankingu
Dom
Zwycięstwa Porażki Remisy
3 1 8
Wyjazd
Zwycięstwa Porażki Remisy
3 5 3
Ogólnie
Zwycięstwa Porażki Remisy
6 6 11
Statystyki zdarzeń
Zdarzenie Counter Najlepszy zawodnik
M Mecze 181 14 : Vellidis Markos
Br. Bramki 15 7 : Pérez Conde Pedro
As. Asysty 5 2 : Chalkiadakis Bruno
Br.s. Br. samob. 2 1 : Michail Alexis
Ż Żółte kartki 32 6 : Mavropanos Kostas
Ż Ż/Cz 0 -
CK Czerwone kartki 0 -
11 11 143 14 : Vellidis Markos
Zm. Zmiany 38 7 : Soltani Karim
N.k. Zmarnowane karne 0 -
S/P Słupki i poprzeczki 3 1 : Mavropanos Kostas
Min Minuty 12902 1260 : Vellidis Markos
T Trenerzy 14 14 : Petrakis Giannis