Wykluczeni z meczu
Christos Albanis
18'
Albanis
W polu karnym odbita przez obrońcę AEL-u piłka trafiła do Christosa Alabanisa, który ładnie uderzył na bramkę, ale Gergely Nagy efektowną interwencją wybił piłkę nad poprzeczkę
Ionuţ Nedelcearu
Żółta kartka 29'
Nedelcearu
Jewhen Szachow
32'
Szachow
Christos Alabanis efektownie przedarł się prawą stroną w pole karne i z linii końcowej boiska wycofał piłkę do Jewhena Szachowa, który strzelił z pierwszej piłki, ale tuż przed bramką zablokował to uderzenie Manlis Bertos.
Petros Mantalos
37'
Mantalos
Hélder Lopes dośrodkował piłkę z lewego skrzydła, a niepilnowany Petros Mantalos uderzył na bramkę głową, ale zmierzającą w okienko bramki piłkę sparował Gergely Nagy.
Wchodzi:Torje
Schodzi:Nikolias
48' Żółta kartka
Platellas
Theodosis Machairas
Bramka 1:0 55'
Machairas
Theodosis Machairas przyjął piłkę po zagraniu Christosa Alabnisa i uderzył w krótki róg bramki, czym zupełnie zaskoczył bramkarza gości.
Schodzi:Hélder Lopes
67' 1:1 Bramka
Sparv
Tim Sparv wpadł w pole karne i oddał potężny strzał na bramką, a piłka trafiła w poprzeczkę i odbiła się za linią bramkową. Sędzia musiał jednak chwilę poczekać na informację z wozu VAR potwierdzającą, ze miało to miejsce.
Asysta: Mantalos
Piłkę po błędzie defensywy przyjął André Simões i zagrał do Petrosa Mantalosa, a ten dokładnie odegrał ją do Karima Ansarifarda. Irańczyk będąc w sytuacji sam na sam strzelił nie do obrony.
78' Zmiany
Wchodzi:Trujić
Schodzi:Mužek
Bramka 3:1 78'
Simões
Petros Mantalos z rzutu rożnego zagrał piłkę przed pole karne do André Simõesa, który fantastycznym uderzeniem zmieścił futbolówkę w bramce AEL-u.
Schodzi:Ansarifard
86' Zmiany
Wchodzi:Grigoropoulos
Schodzi:Bertos
86' Zmiany
Wchodzi:Younes
Schodzi:Platellas
Bramka 4:1 89'
Petros Mantalos dograł piłkę do Kostasa Galanopoulosa, który z szesnastego metra ustalił wynik meczu.