72'
72'
79'
79'

W 7. minucie Hélder Lopes wstrzelił piłkę z lewego skrzydła, a ta wybita głową przez obrońcę Kevina Garcíę trafiła do Nelsona Oliveiry, który strzałem z półobrotu trafił do siatki.

W 36. minucie Petros Mantalos przedarł się lewą stroną pod bramkę i praktycznie z linii końcowej boiska wycofał piłkę do lepiej ustawionego Nenada Krstičicia, który dopełnił jedynie formalności.

W 78. minucie Sergio Araujo przy linii końcowej boiska ładnie odebrał piłkę Rasmusowi Sjöstedtowi i zgrał ją po ziemi na drugi słupek do Christosa Albanisa, który z bliska trafił do siatki.

W 87. minucie bramkarz gości Christopher Knett zatrzymał w polu karnym niezgodnie z przepisami Marko Livaję i sędzia słusznie podyktował rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł sam poszkodowany i choć jego strzał wyczuł golkiper nie zdołał zablokować futbolówki.