85'
85'
88'
88'

W 16. minucie długą piłkę za plecy obrony AEK-u zagrał Fernando Varela, a w polu karnym wyszedł do niej Dimitris Limnios i wyłożył futbolówkę do Karola Świderskigo, który uderzył ją nie zbyt pewnie, ale i tak wturlała się do bramki. W 19. minucie Josip Mišić zagrał krosową piłkę w stronę długiego słupka do Świderskiego, a ten nie potrafił wykorzystać pomyłki Barkasa i strzelił nad bramką. Chwilę później mocny strzał z kilku metrów z ostrego kąta oddał Diego Biseswar, ale Vasilis Barkas zdołał wybić piłkę.W 22. minucie w polu karnym Michalis Bakakis ręką zablokował piłkę zagraną przez Omara El Kaddouri, ale dopiero po chwili sędzia skorzystał z analizy VAR, po której wskazał na jedenasty metr. Niestety dla gości rzutu karnego nie wykorzystał Biseswar, który trafił w słupek. W 38. minucie El Kaddouri przymierzył zza pola karnego, ale piłka przeszłą tuz obok słupka.

W 47. minucie Bakakis zdecydował się na strzał z dystansu i była to dobra decyzja, choć piłka wyszła obok słupka. W 54. minucie Marko Livaja wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a Dmytro Czyhrynski wbiegł na bliższy słupek i skierował ją do siatki PAOK-u. W 58. minucie Świderski znów doskonale zachował się przy podaniu rozpędzonego Limniosa i z kilku metrów skierował futbolówkę do bramki gospodarzy. W 63. minucie AEK uszczęśliwił kibiców strzelając gola wyrównującego, którego zdobył Petros Mantalos. Niestety szwajcarski arbiter po dłuższej analizie VAR bramki tej nie uznał wskazując pozycję spaloną kapitana AEK-u. W 79. minucie Mantalos przyjął piłkę w polu karnym i zagrał ją wzdłuż bramki do Miloša Deleticia, który z bliska trafił do praktycznie pustej bramki. W 84. minucie Barkas efektownie wybronił strzał z kilku metrów Chuby Akpoma. Trzy minuty później jeszcze efektowniej bramkarz AEK-u sparował strzał Akpoma.

16' Bramka
Świderski
Asysta: Limnios
Karol Świderski
25' Niewykorzystany rzut karny