74'
78'
7' 0:1 Bramka
Asystent: Iuri Medeiros
Iuri Medeiros po rozegraniu rzutu rożnego zagrał piłkę w pole karne, a Vitor Tormena strzałem po ziemi trafił w długi róg bramki strzeżonej przez Panagiotisa Tsintotasa.
9' 0:2 Bramka
Asystent: Galeno
Galeno wpadł lwą stroną w pole karne i praktycznie z linii końcowej boiska zagrał piłkę do Ricardo Esgaio, który z najbliższej odległości dopełnił formalności.
19'
Goście popełnili błąd przy wyprowadzaniu piłki, a Christos Albanis wpadł w pole karne i odegrał piłkę na drugi słupek do Nelsona Oliveiry, który miał przed sobą pustą bramkę, ale z bliska przestrzelił.
22'
Petros Mantalos wstrzelił futbolówkę z kornera, a na bramkę głową uderzył Marko Livaja. Zmierzającą pod poprzeczkę piłkę wybił nad bramkę Matheus.
30' Żółta kartka
Bruno Viana
Bramka 1:2 31'
Nieporozumienie obrońców SC Braga wykorzystał Nélson Oliveira, który znalazł się w sytuacji sam na sam i z dużym spokojem strzelił gola kontaktowego.
45' 1:3 Bramka
Galeon kolejny raz wpadł w ple karne lewą flanką i odegrał futbolówkę do Ricardo Horty, a ten z dwunastu metrów uderzył na bramkę. Panagiotis Tsintotas przyblokował piłkę, ale ta mimo to wpadłą do siatki.
Wchodzi:David Carmo
Schodzi:Bruno Viana
Wchodzi:Stavros Vasilantonopoulos
Schodzi:Michalis Bakakis
50' Żółta kartka
Al Musrati
56' Zmiany
Wchodzi:André Horta
Schodzi:Iuri Medeiros
57' Zmiany
Żółta kartka 70'
71' Zmiany
Wchodzi:Guilherme Schettine
Schodzi:Paulinho
74' Żółta kartka
Żółta kartka 74'
Levi García
Zmiany 74'
Wchodzi:Levi García
Schodzi:Petros Mantalos
Nassim Hnid
77'
Nassim Hnid
Marko Livaja dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a głową akcję wykończył Nassim Hnid. Defensor AEK-u dobrze uderzył na bramkę, ale efektownie strzał ten wybronił Matheus.
78' Zmiany
Wchodzi:João Novais
Schodzi:André Castro
83' 1:4 Bramka
Galeno
Galeon przyjał piłkę wybitą z pola karnego i pięknym strzałem z dystansu pokonał Panagiotisa Tsintotasa.
87'
Ricardo Horta wyszedł do prostopadłej piłki i znalazł się oko w oko z Panagiotisem Tsintotasem, który wyszedł obronną ręką z tej konfrontacji.
Bramka 2:4 89'
Odbita piłka trafiła w polu karnym do Stavros Vasilantonopoulosa, który strzelił z woleja, a piłka po rykoszecie wpadła do bramki gości.