90' +2
14' 0:1 Bramka
Douvikas
Asystent: Ninis
Goście wyszli z kontrą. Piłkę na lewą stronę boiska zagrał Sotiris Ninis, a w jej posiadanie wszedł Tasos Douvikas, który po długim rajdzie wpadł w pole karne i strzałem po ziemi trafił w długi ró bramki.
Tasos Douvikas
Petros Mantalos
Bramka 1:1 25'
Mantalos
Asystent: Garcia
Damian Szymański z połowy boiska zagrał prostopadłą piłkę do Levi Garcii, który zagrał ją w pol karne do wychodzącego na czystą pozycję Petrosa Mantalosa, a kapitan gospodarzy uderzył w długi róg bramki.
Muamer Tanković
Bramka 2:1 29'
Tanković
Asystent: Krstičić
Nenad Krstičić zagrał doskonałe długie podanie w pole karne do Muamera Tankovicia, który strzałem z pierwszej piłki trafił do siatki.
Bramka 3:1 32'
Tanković
Asystent: Mantalos
Petros Mantalos po rozegranym kornerze wyłożył piłkę do Muamera Tankovicia, który z linii pola karnego pięknym technicznym strzałem trafił w górny róg bramki.
Nélson Oliveira
Bramka (rzut karny) 4:1 36'
Oliveira
Levi Garcia został zahaczony w polu karnym przez Tasosa Tsokanisa, co zostało odgwizdane prze sędziego, który wskazał na jedenasty metr. Do rzutu karnego podszedł Nelson Oliveira i strzałem po ziemi pokonał Borisa Klaimana.
Żółta kartka 38'
Danczenko
Hélder Lopes
Wchodzi:Hélder Lopes
Schodzi:Danczenko
53' Zmiany
Wchodzi:Miloc
Schodzi:Martínez
57' 4:2 Bramka
Mitoglou
Asystent: Ferrari
Franco Ferrari poradził sobie na lewym skrzydle z Muamerem Tankoviciem i wstrzelił piłkę przed bramkę, gdzie z bliska Panagotisa Tsintotasa pokonał Gerasimos Mitoglou.