82'
82'
89'
89'

W 11. minucie Hakim Ziyech zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Donny'ego van de Beeka, który miał przed sobą już tylko Alexandrosa Paschalakisa, ale golkiper PAOK-u zablokował strzał Holendra. Dwie minuty później Leo Jaba odebrał piłkę Daley'owi Blindowi i poszedł w stronę pola karnego, po czym odegrał futbolówkę do Chuby Akpoma, a ten w dobrej sytuacji przestrzelił. W 20. minucie Dimitris Pelkas przymierzył z dystansu, ale lecącą w długi róg piłkę trącił ręką André Onana i ta wyszła tuż obok bramki. W 23. minucie PAOK wyszedł na prowadzenie. Piłkę przed polem karnym przyjął Diego Biseswar i nie namyślając się długo uderzył w krótki róg bramki, czym zupełnie zaskoczył bramkarza. W 30. minucie Omar El Kaddouri pchnął w polu karnym Davida Neresa i sędzia podyktował za to rzut karny. Do piłki podszedł Dusan Tadić, ale jego strzał fantastycznie wybronił Paschalakis. W 38. minucie z bardzo ostrego kąta uderzył w krótki róg Nicolás Tagliafico, ale Paschalakis znów skutecznie sparował piłkę. W 41. minucie Biseswar zablokował piłkę ręką w polu karnym i gospodarze znów mieli okazję na wyrównanie. Tym razem Tadić pokonał bramkarza PAOK-u.

W 47. minucie Ziyech ładnym technicznym strzałem próbował trafić w okienko bramki, ale Paschalakis efektowną paradą wybił piłkę. W 67. minucie p rzucie wolnym w sytuacji sam na sam znalazł się Lisandro Martinez, ale Paschalakis wyszedł z bramki i zablokował strzał pomocnika gospodarzy. W 69. minucie Neres strzelił z linii szesnastego metra, ale znów wyczuł ten strzał Paschalakis. W 77. minucie Tadić z kilku metrów uderzył tuż obok słupka. Dwie minuty później Ajax zdobył bramkę, która podcięła gościom skrzydła, a do siatki po kornerze Ziyecha trafił Tagliafico. W 83. minucie Leo Matos sprokurował rzut karny i sędzia po raz trzeci wskazał w tym meczu na jedenasty metr. Znów do piłki podszedł Tadić i po raz drugi pokonał Paschalakisa. W doliczonym czasie gry rozmiary porażki zmniejszył jeszcze Biseswar.

23' Bramka
Biseswar
Diego Biseswar
Żółta kartka 27'
Martinez
30' Żółta kartka
Schodzi:Marin
50' Żółta kartka
El Kaddouri
Omar El Kaddouri
55' Żółta kartka
Paschalakis
Alexandros Paschalakis
Żółta kartka 61'
Dest
63' Zmiany
Wchodzi:Świderski
Schodzi:Pelkas
Karol Świderski
65' Żółta kartka
Giannoulis
Dimitris Giannoulis
71' Zmiany
Asysta: Ziyech
79' Żółta kartka
Biseswar
82' Zmiany
Wchodzi:Mišić
Schodzi:Esiti
Josip Mišić
85' Żółta kartka
Onana
90' +4' Bramka
Biseswar
90' +5' Żółta kartka