79'
club logo club logo
45'
90'

W 19. minucie PAO wywalczył rzut wolny na bocznej stronie boiska. Di piłki podszedł Ilias Chatzitheodoridis i dośrodkował ją przed bramkę, ale nikt skutecznie do niej nie wyskoczył i futbolówka wpadła do siatki. W 49. minucie goście podwyższyli prowadzenie. Chatzitheodoridis zagrał piłkę z rzutu wolnego, a w polu karnym doszedł do niej Dimitris Kourbelis i zgrał ją głową przed bramkę do Anargyrosa Kabetsisa, który z bliska trafił do siatki. W 73. minucie Christian D'Urso wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a głową Kostasa Kotsarisa pokonał Nikos Vafeas. Ostatnie słowo należało jednak do gości, którzy w 79. minucie przypieczętowali trzy punkty, a bramkę po indywidualnej akcji strzelił