- Zawieszony
64
20' 0:1 Bramka
Ioannidis
Piłkę na prawym skrzydle rozegrali Juankar i Tasos Chatzigiovanis, po czym ten pierwszy wstrzelił futbolówkę przed bramkę w stronę Federico Machedy, ale podanie to przeciął swoją interwencją Davino Verhulst. Jednak odbita piłka trafiła w nogę Fotisa Ioannidisa i wpadła do bramki.
28'
Sokratis Dioudis wyszedł do piłki i z dużym impetem wpadł na Nikosa Ioannidisa. Golkiper PAO rozbił łuk brwiowy, a napastnik gospodarzy został odwieziony do szpitala. Sędzia początkowo wskazał na jedenasty metr, ale później po analizie VAR swoją decyzję odwołał, wskazują zagranie ręką Ioannidisa.
Abiola Dauda
Zmiany 34'
Wchodzi:Dauda
Schodzi:Ioannidis
35' Żółta kartka
Zagaritis
Vasilis Zagaritis
Sotiris Tsiloulis
Żółta kartka 37'
Tsiloulis
45' +1' Żółta kartka
Sotiris Alexandropoulos
52' 2 Żółte > Czerwona kartka
Zagaritis
Vasilis Zagaritis sfaulował na granicy pola karnego Sotirisa Tsiloulisa. Sędzia początkowo przyznał gospodarzom rzut karny, ale po skorzystaniu z VAR-u cofnął decyzję, uznając, że faul miał miejsce przed polem karnym. Jednocześnie ukarał drugą żółtą kartką obrońcę Panathinaikosu.
Żółta kartka 53'
Slivka
Dimosthenis Baxevanidis
Żółta kartka 58'
Baxevanidis
69' Żółta kartka
Schodzi:Fernández
74' Zmiany
Wchodzi:Mollo
Schodzi:Chatzigiovanis
Yohan Mollo
Bramka nieuznana 77'
Thomás
Thomas strzelił gola wyrównującego po centrze Anthony'ego Mouniera. Niestety dla gospodarzy sędzia po kilku minutach analizy VAR wskazał pozycję spaloną Brazylijczyka i gol nie został uznany.
81' Zmiany
Wchodzi:Carlitos
Schodzi:Macheda
83' Zmiany
Wchodzi:Cantalapiedra
Schodzi:Athanasakopoulos
85' Zmiany
Wchodzi:Mavrommatis
Theofanis Mavrommatis
Christos Lisgaras
Żółta kartka 89'
Lisgaras
90' +2' Żółta kartka