Pedro Henrique
89'
45'
90'

PAOK objął prowadzenie błyskawicznie, bo już w 4. minucie. Vieirinha zagrał piłkę z lewego skrzydła, a Dimitris Pelkas głową pokonał Huandersona. W 9. minucie Diego Biseswar rozegrał rzut rożny z Maurício po czym zagrał piłkę na środek pola karnego, gdzie błąd rywala wykorzystał Sérgio Oliveira i strzałem pod poprzeczkę podwyższył wynik. W 33. minucie Pelkas uruchomił na prawej stronie Dimitrisa Limniosa, który z linii końcowej boiska wycofał piłkę do Biseswara, który strzałem z kilku metrów pokonał Huandersona.. W 64. minucie Matías Orihuela zagrał piłkę z lewego skrzydła do Christiana D'Urso, a ten z piętnastu metrów pokonał Alexandrosa Paschalakisa. W 78. minucie José Crespo zagrał piłkę w stronę Pelkasa, ale ta ostatecznie trafiła do Karola Świderskiego, który strzałem po ziemi trafił w róg bramki. W 88. minucie wynik ustalił strzałem zza pola karnego Pedro Henrique.

4' 0:1 Bramka
Asystent: Vieirinha
9' 0:2 Bramka
33' 0:3 Bramka
Asystent: Dimitris Limnios
Wchodzi:Klodian Gino
Schodzi:Giannis Kontoes
Wchodzi:Giannis Varkas