90' +1
15' 0:1 Bramka
Świderski
Asystent: Schwab
Stefan Schwab prostopadłym podaniem z własnej połowy boiska uruchomił Karola Świderskiego, który po rajdzie środkiem boiska z linii szesnastego metra uderzył obok interweniującego bramkarza.
Karol Świderski
23'
Karlo Bručić sfaulował w polu karnym Andrija Živkovicia, za co sędzia podyktował rzut karny i ukarał defensora Apollonu żółtą kartką. Jednak po analizie VAR zmienił zdanie w obu kwestiach, gdyż skrzydłowy PAOK-u chwilę wcześniej był na spalonym.
Żółta kartka 39'
Ioannidis
45' +2'
Ingason
Thomas Murg łądnie uwolnił się w polu karnym od rywala i zagrał piłkę na przeciwległą stronę do Sverrira Ingi Ingasona, który miał doskonałą pozycję, ale trafił w wychodzącego z bramki Davino Verhulsta.
Sverrir Ingi Ingason
Sotiris Tsiloulis
Bramka 1:1 63'
Tsiloulis
Asystent: Tsabouris
Savvas Tsabouris wstrzelił piłkę z rzutu rożnego, a bierną postawę defensywy gości wykorzystał Sotiris Tsiloulis, który wbiegł na pierwszy słupek i z bliska wpakował futbolówkę do siatki.
67' Zmiany
Wchodzi:El Kaddouri
Schodzi:Tzolis
Omar El Kaddouri
68' Żółta kartka
Lisgaras
78' 1:2 Bramka (rzut karny)
Schwab
W 73. minucie Christos Lisgaras na granicy pola karnego nadepnął na stopę Karola Świderskiego, ale sędzia dopiero po chwili wstrzymał grę i poddał sytuację analizie VAR. Ostatecznie uznał, że Świderski był faulowany w "szesnastce" i przyznał gościom rzut karny. "Jedenastkę" wykorzystał Stefan Schwab.
Schodzi:Andoni
83' Zmiany
Wchodzi:Čolak
Schodzi:Świderski
86' Zmiany
Bručić
90' +7' 1:3 Bramka (rzut karny)
Augusto
Karlo Bručić w polu karnym zablokował piłkę ręką i sędzia po raz kolejny wskazał na jedenasty metr. Tym razem rzut karny wykorzystał Douglas Augusto.