78'
78'
89'
89'

W 11. minucie piłkę po fantastycznym uderzeniu Mihály'ego Korhuta na poprzeczkę sparował Vasilis Barkas. Trzy minuty później Javier Matilla zagrał piłkę z rzutu wolnego, a do bramki skierował ją głową Fran Vélez. Jednak sędzia bramki tej nie uznał wskazują pozycję spaloną stojącego bliżej bramki Hamzy Younesa. W 32. minucie lepiej poczynający sobie gospodarze otworzyli wynik meczu. Lewą stroną poszedł sam Daniel Larsson i strzałem w długi róg pokonał Barkasa.

W 59. minucie gospodarze znów mieli pecha, bo Younes w doskonałej sytuacji trafił w poprzeczkę. Jednak dziesięć minut później Aris przypieczętował swoje zwycięstwo. Matilla plasem zgrał piłkę z rzutu wolnego do wbiegającego w pole karne Nicolasa Diguinego, a ten głową odegrał futbolówkę do Lindsay Rose, który trafił w róg bramki.