89'
89'
90'
90'

W 21. minucie goście z Krety wyszli na prowadzenie. Z prawego skrzydła piłkę zagrał Lisandro Semedo, a ta przyblokowana przez obrońcę Arisu trafiła do Dimitrisa Manosa, który odegrał ją do Vajebaha Sakora. Defensywny pomocnik OFI nie namyślał się długo i z szesnastego metra trafił w róg bramki. W 42. minucie gospodarze wyrównali. Do piłki zagranej na prawym skrzydle doszedł Lindsay Rose i praktyczne z linii końcowej boiska odegrał ją na siódmy metr, gdzie dopadł do niej Bruno Gama i mocnym strzałem, po ręce bramkarza trafił do siatki.

W 73. minucie Aris wywalczył tuż przed polem karnym rzut wolny, a efektownym strzałem skutecznie go egzekwował Gama i gospodarze po raz pierwszy wyszli na prowadzenie. W 80. minucie Daniel Larsson wpadł w pole karne i wycofał piłkę w stronę Giannisa Fetfatzidisa, a ten zauważył lepiej ustawionego Mihály'a Korhuta, który strzałem w ostry róg przypieczętował zwycięstwo salonickiego klubu.

21' 0:1 Bramka