78'
78'
81'
81'

W 18. minucie Vasilis Torosidis oddał ładny strzał, ale piłka uderzyła w poprzeczkę. W 34. minucie doskonałą piłkę w pole karne zagrał Mady Camara, a Giorgos Masouras strzałem po ziemi pokonał Juliána Cuestę. W 42. minucie z lewego skrzydła piłkę zagrał Deniel Mancini, a wbiegający pod bramkę Gannis Fetfatzidis z pięciu metrów trafił w poprzeczkę. W 45. minucie Masouras "szczupakiem" wykończył podanie Maximiliano Lovery, ale piłka po rękach bramkarza uderzyła w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry Giorgos Delizisis zamiast przeciąć podanie do Ahmeda Hassana oddał mu piłkę, a ten ładnie uderzy nad interweniującym bramkarzem.

W 49. minucie Torosidis zagrał długą piłkę w pole karne, a wbiegający na dalszy słupek Masouras uderzył nie do obrony. W 56. minucie Fetfatzidis uderzył zza pola karnego, a piłka po rykoszecie trafiła do siatki Olympiakosu. W 65. minucie Delizisis kopnął w polu karnym Hassana i ekipa z Pireusu miała okazje podwyższyć wynik z rzutu karnego. Do piłki podszedł sam poszkodowany i strzałem po ziemi dał gościom czwarta bramkę. W 87. minucie Ioannis Bagalianis zdecydowanie wyszedł do piłki zagranej z kornera przez Javiera Matillę i głową zmniejszył rozmiary porażki.

34' 0:1 Bramka
Masouras
Asystent: Camara
42' Żółta kartka
Cafú
Cafú
45' +1' 0:2 Bramka
Hassan
Ahmed Hassan
49' 0:3 Bramka
Masouras
Asystent: Torosidis
Giannis Fetfatzidis
Bramka 1:3 56'
Fetfatzidis
Asystent: Martínez
57' Zmiany
Wchodzi:Bruno
Schodzi:Gaspar
Bruno
58' Zmiany
Wchodzi:Ranđelović
Schodzi:Camara
Lazar Ranđelović
66' 1:4 Bramka (rzut karny)