73'
73'
83'
83'

Aris pierwszą bramkę zdobył w 20. minucie. Fatalnie zachował się w polu karnym Ghayas Zahid, który zamiast wybić piłkę zaczął się z nią kręcić i naciskany przez Browna Ideye podał ją do stojącego przed bramką Giannisa Fetfatzidisa, który z strzałem głową z kilku metrów otworzył wynik meczu. Drugi gola dla gospodarzy padł w 43. minucie. Z kontrą wyszedł Fetfatzidis, który zagrał piłkę do Frana Véleza, a ten wpadł w pole karne i z ostrego kąta pokonał Sokratisa Dioudisa.

W 54. minucie Aris wyszedł z kolejna kontrą. Na lewej stronie pola karnego piłkę dostał Fetfatzidis i zagrał ją wzdłuż bramki, a skutecznie akcję wykończył Nicolas Diguiny. Dziesięć minut później wielką determinacją wykazał się Daniel Larsson, który wyłuskał piłkę i wyprowadził kontrę, którą tym razem na gola zamienił Ideye. W 84. minucie gola honorowego dla PAO strzelił Juan José Perea, ale sędzia po analizie VAR gola nie uznał odgwizdując wcześniejszy faul Federico Machedy

Diguiny
59' Zmiany
Asystent: Diguiny
67' Żółta kartka
Insúa
Emanuel Insúa
69' Zmiany
Wchodzi:Perea
Schodzi:Insúa
Juan José Perea
71' Żółta kartka
Schodzi:Vélez
87' Żółta kartka
Macheda
Federico Macheda
90' +1' Żółta kartka