7
Bruno Gama
2'
Bruno Gama
Bruno Gama uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, a piłka z dużą mocą odbiła się od poprzeczki.
8' Żółta kartka
Augusto
Douglas Augusto
21' Żółta kartka
Tsingaras
Theocharis Tsingaras
Bruno Gama
Bramka (rzut karny) 1:0 40'
Bruno Gama
Bruno Gama zagrał piłkę z lewej strony do wbiegającego pod bramkę Facundo Bertglio, którego zahaczył rękami Alexandros Paschalakis. Sędzia wskazał na jedenasty metr, ale całą sytuacja była jeszcze analizowana przez VAR. Ostatecznie rzut karny został gospodarzom przyznany, a skutecznie i efektownie egzekwował go Bruno Gama.
45' +1'
Żółta kartką ukarany został dyrektor sportowy Arisu Saloniki Thomas Nazlidis.
45' +3'
Po kornerze odbita piłka trafiła do Stefana Schwaba, który ładnie ją opanował i "nożycami" uderzył na bramkę, ale futbolówkę pewnie chwycił Zacharie Boucher.
Facundo Bertoglio
60'
Bertoglio
Po błędzie defensywy w sytuacji sam na sam znalazł się Facundo Bertoglio. Argentyńczyk zwiódł strzałem Alexandros Paschalakisa, a zmierzającą do bramki piłkę wybił Moussa Wagué. Senegalczyk zrobił to z narażeniem zdrowia, bowiem uderzył kolanem o słupek i musiał zostać zmieniony.
Schodzi:Mateo García
63' Zmiany
Wchodzi:Crespo
Schodzi:Wagué
José Crespo
Xande Silva
Żółta kartka 67'
Silva
70'
Czerwoną kartką ukarany został dyrektor techniczny PAOK-u Saloniki Christos Karypidis.
71'
Tzolis
Christos Tzolis na granicy pola karnego walczył z trzema rywalami i ostatecznie padł na murawę, a sędzia odgwizdał rzut karny. Jednak po konsultacji z wozem VAR decyzję o przyznaniu "jedenastki" odwołał.
Schodzi:Bertoglio
79' Zmiany
Wchodzi:Čolak
Schodzi:Schwab
79' Zmiany
Wchodzi:Esiti
Schodzi:Augusto
Anderson Esiti
90' +1' Żółta kartka