68'
68'
73'
73'

Aris już w pierwszej odsłonie rozstrzygnął losy spotkania. W 12. minucie Bruno Gama zagrał prostopadłą piłkę do Giannisa Fetfatzidisa, a ten w polu karnym odegrał ją do lepiej ustawionego Browna Ideye, który praktycznie dopełnił tylko formalności. W 24. minucie piłka trafiła do Daniela Larssona, który natychmiast odegrał ją do wychodzącego na czystą pozycję Ideye, a ten strzałem w długi róg podwyższył prowadzenie gospodarzy. W 29. minucie Gama został sfaulowany w polu karnym przez Antonisa Dentakisa i Aris miał okazję podwyższyć wynik z rzutu karnego. "Jedenastkę" wykorzystał sam poszkodowany.

W 61. minucie Larsson wyszedł do prostopadłej piłki, ale mimo sytuacji sam an sam i pustej bramki nie zdołał oddać strzału, ale odegrał futbolówkę do Gamy, który uderzył pod poprzeczkę.