75'
75'
84'
84'

W 14. minucie Jean Barrientos wywalczył rzut karny dla gości, a z jedenastu metrów bramkarza Arisu pokonał Matías Castro. W 26. minucie to gospodarze za sprawą Mateo Garcii wywalczyli rzut karny. Do piłki podszedł Manolis Siopis, ale jego strzał wybronił Živko Živković. Dopiero dobitka Hamzy Younesa była skuteczna. W 33. minucie piłka po rzucie rożnym wybita została przed pole karne, ale ostatecznie ponownie wstrzelona w "szesnastkę" trafiła na głową Giorgosa Delizisisa, a następnie spadła pod nogi Garcii, który z bliska trafił do bramki.

W 50. minucie meczu Jean Barrientos zagrał piłkę w pole karne do Salimo Sylly, a ten wycofał futbolówkę do Petara Đuričkovicia, który nienaciskany trafił w róg bramki. W 69. minucie do wstrzelonej w pole karne piłki doszedł Younes i zagrał ją do wbiegającego pod bramkę Nicolasa Diguiny, który strzałem z bliska podwyższył na 3:2. W 73. minucie Younes znów z prawego skrzydła zagrał piłkę, ale tym razem do wbiegającego pod bramkę Mihála Korhuta, który uderzeniem nie do obrony trafił do siatki. W 79. minucie Nicolás Martínez zagrał futbolówkę w "szesnastkę", a tam doszedł do niej Javier Matilla i wyłożył ją do Diguiny'ego, który z bliska podwyższył. W 82. minucie Garcia doskonale wyszedł do podania Diguin'ego i z woleja trafił do siatki. Kanonadę w doliczonym czasie gry zakończył skutecznie egzekwowanym rzutem karnym Manolis Siopis.

15' 0:1 Bramka (rzut karny)
Asystent: Delizisis
43' Żółta kartka
Barrientos
Jean Barrientos
Javier Matilla
Żółta kartka 50'
Matilla
50' 2:2 Bramka
Schodzi:Tzanakakis
65' Zmiany
Asystent: Younes
72' Zmiany
Asystent: Matilla
81' Żółta kartka
Bramka 6:2 82'
Asystent: Diguiny
84' Zmiany
Wchodzi:Fasidis
Schodzi:Đuričković
Vasilis Fasidis
90' +3' Żółta kartka