81'
81'
83'
83'

W 8. minucie Petros Mantalos zdecydowanie ruszył do piłki odbitej w polu karnym i z ostrego kąta uderzył na bramkę, ale futbolówka z dużą mocą trafiła w słupek i wyszła poza boisko. W 12. minucie Kostas Stafylidis wyszedł do piłki zagranej z kornera przez Tasosa Bakasetasa i głową uderzył na bramkę, ale futbolówka wyszła tuż nad poprzeczką. W 35. minucie przeważający w każdym elemencie gry Grecy objęli prowadzenie. Dimitris Giannoulis po rozegraniu piłki z Bakasetasem zagrał futbolówkę w pole karne do Dimitrisa Limniosa, a ten strzałem w dolny róg bramki zupełnie zaskoczył bramkarza.

W 47. minucie Grecy wyszli z kontrą, którą wykończył strzałem w długi róg Limnios, ale Aram Hajrapetian zdołał sparować piłkę na róg. W 55. minucie Odysseas Vlachodimos zaliczył pierwszą w tym meczu interwencję przy strzale z dystansu Tigrana Barseghiana. W 61. minucie Barseghian uderzył z dystansu, a Vlachodimos odbił piłkę, do której dopadł Artur Sarkisow i skierował ją do siatki. Trafienie nie zostało jednak uznane, bo napastnik gospodarzy był na spalonym. W 66. minucie Limnios w polu karnym przyjął piłkę zagraną przez Vangelisa Pavlidisa i uderzył w okienko bramki, ale golkiper ładnie wybronił próbę greckiego skrzydłowego. W 79. minucie Limnios na pełnej szybkości poszedł prawym skrzydłem, po czym odegrał piłkę do Giorgosa Masourasa, który jednak nie potrafił z bliska trafić do siatki. W doliczonym czasie gry Tasos Donis strzelił zza pola karnego, a piłka po rykoszecie szczęśliwie wpadła w dłonie Hajrapetiana.

22' Żółta kartka
Giannoulis
Dimitris Giannoulis
35' 0:1 Bramka
Limnios
Asystent: Giannoulis
Dimitris Limnios
Żółta kartka 39'
Barseghian
41' Żółta kartka
Stafylidis
45' +1' Żółta kartka