90'+2'
club logo club logo
45'
90'

Gospodarze błyskawicznie, bo już w 3. minucie wyszli na prowadzenie. Prostopadłą piłkę w pole karne zagrał Adrián Riera, a Luis Fernández strzałem pod poprzeczkę pokonał Vasilisa Barkasa. AEK wyrównał w 15. minucie. Z lewego skrzydła piłkę z rzutu wolnego uderzył Daniele Verde, a w polu karnym futbolówka trafił do Nélsona Oliveiry, który skierował ją do siatki.

W 68. minucie Christos Albanis wyszedł z kontrą i zagrał piłkę na lewo do Marko Livaji, który strzałem z ostrego kąta dał AEK-owi prowadzenie. W 71. minucie Michalis Bakakis sprokurował rzut karny, a "jedenastkę" wykorzystał poszkodowany w tej akcji Jerónimo Barrales. W doliczonym czasie gry AEK zapewnił sobie komplet punktów, a tego złotego gola strzelił André Simões, który głową wykończył podanie Paulinho.