65'
65'
65'
65'

W 5. minucie goście otworzyli wynik meczu. Uruchomiony na prawej stronie El Arbi Hillel Soudani wstrzelił piłkę przed bramkę, gdzie trafiła do Giorgosa Masourasa, który bez namysłu skierował ją do siatki. W 9. minucie Olympiakos wyszedł z kontrą, a podanie Youssefa El Arabi wykończył w sytuacji sam na sam Daniel Podence. W 15. minucie Trianatfyllos Pasalidis brzydko potraktował kostkę Guilherme i sędzia początkowo pokazał mu żółtą kartkę. Jednak arbiter przeanalizował sytuację z wozem VAR i ostatecznie ukarał obrońcę Asterasu czerwoną kartką. W 34. minucie El Arabi wyłuskał od rywala piłkę i ta trafiła do Soudaniego, a ten oddał piłkę Marokańczykowi, który ładnie przerzucił ją nad bramkarzem i było 0:3. W 44. minucie ten sam piłkarz podwyższył na 4:0. Tym razem wykończył głową dośrodkowanie z prawego skrzydła Lazara Ranđelovicia.

W drugiej części wicemistrz Grecji tylko raz zmusił bramkarza Asterasu do wyciągnięcia piłki z siatki. W 73. minucie Soudani zagrał futbolówkę z lewego skrzydła, a do bramki trafił po raz drugi w tym meczu Masouras.

5' 0:1 Bramka