82'
82'
89'
89'

W 4. minucie stoper Asterasu Kostas Triantafyllopoulos obrócił wychodzącego na czystą pozycję Vlada Morara, za co ujrzał czerwoną kartkę. Ta strata nie była dla gospodarzy żadnym problemem, bo jeszcze przed końcem pierwszej odsłony strzelili oni dwa gole. W 26. minucie z kontrą wyszedł Nikos Kaltsas i przed polem karnym odegrał piłkę na prawo do Michalisa Maniasa, który jednak nie strzelał na siłę tylko wyłożył futbolówkę do lepiej ustawionego José Luis Valiente, a ten trafił do bramki. W 44. minucie z rzut wolnego piłkę wstrzelił Kaltsas, a głową Nikosa Giannakopoulosa pokonał Walter Iglesias.

W 62. minucie grający w osłabieniu gospodarz po raz trzeci zmusili do kapitulacji Giannakopoulosa. Tym razem zza pola karnego w krótki róg bramki trafił Marc Fernández.