Fatjon Andoni
8
33
Marko Nunić

W 18. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Spyros Natsos z głębi pola dośrodkował piłkę, ale ta nabrała nietypowej rotacji i wpadła za kołnierz zupełnie zaskoczonego sytuacją Ögmundura Kristinssona. W 26. minucie do piłki wstrzelonej z rzutu rożnego wyszedł Vangelis Moras i głową uderzył pod poprzeczkę, ale piłka ostatecznie trafiła w poziomą belkę bramki i wyszła poza boisko. W 44. minucie w polu karnym Giorgos Manousos zgrał piłkę głową do Apostolosa Velliosa, który w trudnej sytuacji uderzył w krótki róg, ale trafił tylko w słupek. W doliczonym czasie gry Jonathan Bustos zatańczył z obrońcami, ale jego strzał został zablokowany. Odbita piłka trafiła jednak na lewą stronę pola karnego do Radomira Milosavljevicia, który zmieścił piłkę w krótkim rogu bramki gospodarzy.

W 60. minucie Atromitos wywalczył rzut wolny. Do piłki podszedł Javier Umbides i uderzył fantastycznie, ale piłka odbiła się od poprzeczki. W 88. minucie Panagiotis Ballas popchnął w polu karnym Giorgosa Manousosa i sędzia po analizie VAR zdecydował się podyktować rzut karny. Niestety dla gospodarzy strzał z jedenastu metrów Umbidesa został wybroniony przez bramkarza AEL-u.

Bramka 1:0 18'